Wpis z mikrobloga

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej. Kamera ze stabilizacją obrazu żeby było ciekawiej.
A teraz dalej możecie bóldupić, że Ci na szosach mają w dupie śmieszki z kostki.
#rower #polskiedrogi #polska
demoos - Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu,...
  • 173
  • Odpowiedz
primo - autobusy i #!$%@? kierowcy, z tym mi sie zawsze to miasto kojarzylo


@Zileonka: zmieniłem zdanie o kierowcach PKM jak z 5 lat temu przeleciał przez rondo bokiem :D

secundo - pojechalem tam kiedys spotkac sie z laska z tindera, dlugo by opowiadac XD


@Zileonka: ej ale weź mi tu nie tinderuj, bo laska z granicy Jaworzna, okazało się, że była jednak z granicy...po północnej stronie DG...a
  • Odpowiedz
Na zalaczonym filmiku pokazujesz jak lamiesz przepisy jadac chodnikiem


@TurboDynamo: weź Ty oglądnij dobrze znaki na tym filmie. Bo jedyne przepisy jakie są łamane to jest to...jazda nie po DDRiP...
  • Odpowiedz
@demoos: Chwila, chwila. To, że masz za cienkie oponki, to Twój problem. Jak bym jechał jakimś BMW M3 z gwintem, i najkrótsza droga do celu wiodłaby ulicą, na której są progi zwalniające i ograniczenie do 30, to mogę wjechać na chodnik, bo tak mi będzie łatwiej ominąć progi i utrzymać tempo 70 km/h? Nie, jadę naokoło, ulicą, na której nie ma progów, albo akceptuję, że jest taka, a nie inna
  • Odpowiedz
bawią mnie trochę ludzie którzy biorą wyspecjalizowany sprzęt w miejsca w które on się nie nadaje


@siej: jeśli mieszkam w centrum Jaworzna (lub innego miasta) od urodzenia, a uprawiam jakiś sport, to mam co zrobić? Wyprowadzić się i wziąć kredyt?
Czy też nie powinno być tak, że Droga dla Rowerów, jest drogą dla każdego typu roweru?
  • Odpowiedz
w piździe mam twoja szose jak będziesz mi tamował ruch xD


@Seid: mam cie w tym samym miejscu xD najwyżej zarobisz gazem lub siodełkiem przez szczęke (;
  • Odpowiedz
@CichyGlosZTyluGlowy: misiu głupi (choć chyba powinno być kolorowy?) jeżdze po mieście na szosie i mi dobrze z tym. Odcinek na video jest na granicy miasta. Ile rowerów mam użyć jadąc na górę Żar? Mam zmieniać rowery?
Zresztą...wyjaśnienie już było, nie raczyłeś przeczytać
  • Odpowiedz
@demoos: Przeprowadzić rower do miejsca pozwalającego na jego używalność/ zagryźć zęby i przejechać denerwujący kawałek wiedząc, że poruszasz się na wyspecjalizowanym sprzęcie, i świadomie dokonałeś takiego wyboru jeśli mogąc minimalizując dyskomfort ze swojej strony/ wyjechać czymś na obrzeża (autobus/auto)
Analogia z za twardym zawieszeniem auta czy nawet większymi felgami do mnie przemawia.
Podjąłeś decyzję z mocno wyspecjalizowanym rowerem i niestety płacisz tego cenę w takich miejscach aby w innych móc
  • Odpowiedz
@siej: no to tak w skrócie. Przez śmieszki, zamiast jechać na Górę Żar 130km, to mogę objazdani 190km. Bo debil projektował...
  • Odpowiedz