Wpis z mikrobloga

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej. Kamera ze stabilizacją obrazu żeby było ciekawiej.
A teraz dalej możecie bóldupić, że Ci na szosach mają w dupie śmieszki z kostki.
#rower #polskiedrogi #polska
demoos - Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu,...
  • 173
  • Odpowiedz
Koła pojazdów mają mniej więcej taki sam kształt. Dla sprawnego przemieszczania przez lata ulepszano nawierzchnię. Mamy XXI wiek, wszyscy wiedzą, że gładka nawierzchnia to jest to, czego oczekują poruszający się pojazdami. Ale nie, rowerzystom można jebnąć kostkę, która jest droższa, nie zachowuje równości i każdy na nią narzeka.
Jeżeli kostka jest taka super, to czemu nie buduje się z niej dróg? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może to
  • Odpowiedz
@churagan: Ja nie mówię, że ścieżki są super. Przeciwnie - sam jeżdżę rowerem, szosą też i wiem jak wyglądają ścieżki i ich logika(albo jej brak). Sam nie wiem czemu ścieżki nie są asfaltowe, ale #!$%@? ścieżki nie zwalniają z przestrzegania przepisów.
  • Odpowiedz
@churagan: w Warszawie wprowadzono standardy ścieżek rowerowych - asfalt, brak krawężników, opaska z kostki granitowej separująca chodnik od ścieżki plus różnica wysokości obu i ja to szanuję. Do tego sporo malują pasów na jezdniach i ubolewam że ludzie nie umieją z nich korzystać :(
  • Odpowiedz
@tosyu Hehe iksde.

Przeciesz szosa to ekstremalnie wyspecjalizowany sprzet. Jezdzij czyms takim i wymagaj zeby zbudowali ci ścieżki jak na olimpiadę. So much Wykop xD Jezdzij czyms takim w moescie i dziw sie ze niewygodnie, ze noe da sie wykorzystac mozliwosci tego sprzetu... No #!$%@? nie da sie. Mysle ze twórcom tych rowerow nawet nie przeszlo przez mysl ze ktos bedzie tym jezdzil po mieście. Przesiadz sie na rower miejski i
  • Odpowiedz
@demoos: bo szosa jest na szosę. Chcesz jeździć po szosie to wyjazd za miasto jak ci niewygodnie na kostce. Do miasta jest rower miejski. Zbyt długo ciasne gacie obciskają jaja co niektórym
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: ok, rozumiem że jak zaczną budować wszystkie ulice z kocich łbów (tak żeby było adekwatnie) to też będziesz fuczał jak będą narzekać? Niech terenówki kupujo! xD


Serio, jak w lesie XD
  • Odpowiedz