Wpis z mikrobloga

  • 212
Mirki, piszcie tu co was irytowalo/dziwilo w serialach. Ja zaczne.

1. Jak w dr housie co odcinek lekarze wlamywali sie do domow pacjentow xD
2. Jak w big bang theory w scenach gdzie cos jedzą przekladaja tym widelcem surowke z miejsca na miejsce no ja #!$%@? to mnie chyba bardziej #!$%@? od
3. Skyler xd

#seriale
  • 85
  • Odpowiedz
2. Jak w big bang theory w scenach gdzie cos jedzą przekladaja tym widelcem surowke z miejsca na miejsce


@digout: taaaak :D

a Skyler mnie #!$%@?ła za pierwszym razem jak oglądałam BB. za drugim razem w sumie uznałam, że dość racjonalnie się zachowywała jak na sytuację, w której się znalazła. natomiast Walt mnie zaczął strasznie #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OTNB - Soso i jej wieczna depresja + sporo momentów, które nie trzymają się kupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Bebaczka: ooo, tak. w ogóle ostatni sezon jak dla mnie jest strasznie #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ten bunt w więzieniu, który trwa całymi tygodniami, bitch plx. przestałam oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najbardziej racjonalnym zachowaniem bylo jak zaplacila hajsem waltera za dlugi swojego kochanka hehehe


@yolow71: no właśnie, że tak - ona musiała spłacić zobowiązania tego Teda, bo w przeciwnym wypadku zainteresowałby się nim urząd skarbowy, a także wszystkimi jego pracownikami - czyli mogłaby ściągnąć ich uwagę także na siebie i Walta (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@supernick: jak obejrze jeszcze raz (5ty?) to zwroce na to uwage, aczkolwiek wydaje mi sie, ze troche nadinterpretujesz motywy tej baby. Odciac od niego mogla sie na 100 roznych sposobow, poza tym urzad skarbowy sie nim interesowal od dluzszego czasu.
  • Odpowiedz
2. Jak w big bang theory w scenach gdzie cos jedzą przekladaja tym widelcem surowke z miejsca na miejsce no ja #!$%@?


@yolow71: moja koleżanka tak je, że sobie co chwila na tym talerzu porządki robi. Do tego dużo gada i je małymi porcjami, więc jedząc z nią obiad trzeba uważać, żeby odleżyn na dupie nie dostać.
  • Odpowiedz
@yolow71: Fringe.
Ten serial #!$%@?ł fizykę w tak obłędny sposób, że do dzisiaj nie ogarniam jak mógł być tak popularny. W jednym odcinku np. doszło do wybuchu w jakimś pokoju. Ponieważ wybuch pozostawił ślad spalenizny na szybie, to główny "naukowiec" postanowił wyciąć z niej krążek, po czym włożył go do napędu CD i odtworzył z niego nagranie rozmowy jak z kompaktu XD Najlepsze jednak było to, że nagranie było
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Tarec przypomniales mi o tym serialu z rudym detektywem, nawet swego czasu byly o nim memy, jak biorą jakies #!$%@? zdjecie z monitoringu 180p, nakladaja jeden filtr drugi i w jakosci cyfrowej tablice rejestracyjną odczytują xD
  • Odpowiedz