Wpis z mikrobloga

  • 212
Mirki, piszcie tu co was irytowalo/dziwilo w serialach. Ja zaczne.

1. Jak w dr housie co odcinek lekarze wlamywali sie do domow pacjentow xD
2. Jak w big bang theory w scenach gdzie cos jedzą przekladaja tym widelcem surowke z miejsca na miejsce no ja #!$%@? to mnie chyba bardziej #!$%@? od
3. Skyler xd

#seriale
  • 85
  • Odpowiedz
@yolow71 a w życiu. Pierwsze sezony pokazaly go jako calkiem dobrego kumatego goscia ktoremu los #!$%@? potem zrobili z niego dziwke ktora za hajs zrobi wszytsko
  • Odpowiedz
@yolow71: Prison Break - że ten Lincoln zawsze coś odwalał, brat musiał mu pomagać i cały czas Lincoln darł się "Majkel! Majkel!"

Sense8 - że z fabularnie obiecującego serialu im dalej w las tym coraz bardziej wciskane były nachalnie poglądy Wachowskich - nie mam nic przeciwko temu, że ktoś ma wyraziste i wierne poglądy, ale tutaj one były naprawdę niepotrzebnie i perfidnie wciskane. Nie dziwne, że Netflix wywałi serial po
  • Odpowiedz
w serialach historycznych #!$%@?ą mnie współczesne kroje strojów i modne obecnie fryzury


@kfleszer: no to polecam obejrzeć Galavanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zaczyna się niby jak serial o hinduskim śmieszku a potem robią odcinki lewacko-moralizatorskie


@xhxhx: gratuluję wytrwałości i wysokiej tolerancji dla gimbo-humoru, bo ja już po paru odcinkach odpadłem z zażenowania xD
  • Odpowiedz