Wpis z mikrobloga

  • 212
Mirki, piszcie tu co was irytowalo/dziwilo w serialach. Ja zaczne.

1. Jak w dr housie co odcinek lekarze wlamywali sie do domow pacjentow xD
2. Jak w big bang theory w scenach gdzie cos jedzą przekladaja tym widelcem surowke z miejsca na miejsce no ja #!$%@? to mnie chyba bardziej #!$%@? od
3. Skyler xd

#seriale
  • 85
  • Odpowiedz
@yolow71: w Lucyfer #!$%@? mnie Chloe Decker, o matko jej zachowanie, miny, mogliby zmienic wybrac inną aktorke :/
W Piraci strasznie mnie denerwowało pseudopsychologiczne przemyślenia Flinta, raz dwa fajnie, ale nie #!$%@? 50 i caly czas wlasciwie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@yolow71 ostatni sezon LOST

Ogólnie LOST to był fajny serial jakby był o rozbitkach którzy akurat rozbili się na wyspie na której były prowadzone tajne badania, ale te wszystkie elementy fantasy #!$%@?ły go max
  • Odpowiedz
@yolow71 Jak w serialu Chuck naprawa każdego sprzętu polegala na dokręceniu śrubki a jak komputer spadł z wysokości metra to już dane z dysku nie do odzyskania. Mimo to świetny serial :D
  • Odpowiedz
@yolow71 w serialach typu space opera (star trek, battlestar galactica, stargate universe), jak statek jest pod ostrzałem to w środku wszędzie sypią iskry i jest dym oraz jeszcze, że nigdy nie ma przeciążeń przy manewrach ale jak zbierają ostrzał to załogą rzuca jak ziemniakami po betoniarce.
I jeszcze, że dolepienie jakiegoś gówna na czole albo szpiczaste uszy zamykają temat inteligentnych gatunków z innych planet.
  • Odpowiedz
@yolow71 Większość seriali tefałenu. Młodzi ludzie mieszkający w zimnych, nieprzytulnych apartamentach, gdzie prawie każdy jest adwokatem, biznesmanem. Głowny bohater prawie zawsze ubrany w garnitur, a laska chodzi na jogę lub inny pilates. Wszyscy wożą się drogimi furami, a w tle miłosnych rozterek lecą koszmarne piosenki.
  • Odpowiedz
@yolow71: The Office - ostatnie sezony ciągnięte strasznie na siłę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Last Man on Earth - na początku faktycznie miało to jakiś sens, ostatni ludzie na Ziemi, potem straszny chaos się zrobił
GoT - smutłam po scenie z jeziorkiem
OTNB - Soso i jej wieczna depresja + sporo momentów, które nie trzymają się kupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz