Wpis z mikrobloga

  • 212
Mirki, piszcie tu co was irytowalo/dziwilo w serialach. Ja zaczne.

1. Jak w dr housie co odcinek lekarze wlamywali sie do domow pacjentow xD
2. Jak w big bang theory w scenach gdzie cos jedzą przekladaja tym widelcem surowke z miejsca na miejsce no ja #!$%@? to mnie chyba bardziej #!$%@? od
3. Skyler xd

#seriale
  • 85
  • Odpowiedz
via Android
  • 44
I jeszcze w 2 i pol, jak role Sheena przejal Kutcher, to jest przeciez niemozliwe zeby taki zyciowy nieogar byl milionerem cmon xdd
  • Odpowiedz
2. Jak w big bang theory w scenach gdzie cos jedzą przekladaja tym widelcem surowke z miejsca na miejsce no ja #!$%@?
Też to zauważyłem, mega #!$%@? tym bardziej, że oni dosyć często coś "jedza"
  • Odpowiedz
@yolow71 w ogóle w tbbt jest mnóstwo niespojnosci pierwszy z brzegu przykład gdzie on tak strasznie sra się o higienę ale w którymś odcinku nie przeszkadza mu to w wyjęciu żarcia z kosza (scena z Leonardem i penny na dole bloku)
  • Odpowiedz
@yolow71: 1. w dr housie jak rosło napięcie i wpadał w magiczny sposób na rozwiązanie zagadki
2. dziobią tymi widelcami i nic nie jedzą - to irytuje
3. ogólnie w fillmach/serialach irytujące jest to, że smoka, wielkiego mitycznego stwora, SMOKA można ubić kurde z kuszy... (Hobbit / GOT <-- którego nie oglądałem)
  • Odpowiedz
@yolow71: w serialach fantasy #!$%@? mnie miszmasz uzbrojenia i strojów z różnych epok historycznych, w serialach historycznych #!$%@?ą mnie współczesne kroje strojów i modne obecnie fryzury
  • Odpowiedz
@yolow71: oglądam teraz The Office, irytuje mnie ciągnięcie serialu na siłę po 5 sezonie, co przestaje być śmieszne.

oglądam też GoT, do 2 sezonu irytuje mnie Sansa i patos Deanerys
  • Odpowiedz