Wpis z mikrobloga

@BenzoesanSodu: Dzięki! Też sobie życzę, wczoraj zamknięcie o 20:00, klienci wchodzą 19:57. O 20:15 miałam na sklepie 12 osób (w małym lokalu to już tłok). Wyszłam z pracy 21:18 ()
  • Odpowiedz
@03lve37912 międzynarodowa sieć z takimi standardami, nie jakiś "polski cebulacki" sklepik. Po prostu pracownik jest szanowny i tylko przez to, że ktoś przyszedł sobie coś kupić nie będziemy zostawać w pracy 30 minut dłużej. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
@Ixiliam: @Inglouriousbasterd: @03lve37912: @BenzoesanSodu: Ale na to są bardzo proste rozwiązania.

1) W gastronomii - jeśli jest otwarte np. do 21, to o 20:15 jest "ostatnie zamówienie" (20:30 powiedzmy ostatnie napoje/drinki itp.).
2) We wszystkich usługach - jeśli sklep lub knajpa zamyka się o 21, to masz w grafiku pracę do 21:30 albo nawet 22:00. I wtedy nie ma płaczu, że klient przyszedł 5
  • Odpowiedz
@03lve37912 Reprezentujesz poglądy osoby, która nigdy nie pracowała w sklepie, więc nie oczekuję że zrozumiesz. Ale możesz być pewien, że jeśli przyjdziesz do sklepu w którym pracuję 3 minuty przed zamknięciem to zostaniesz poproszony o jego opuszczenie. Miłego dnia ʕʔ
  • Odpowiedz
Ja do 24 siedzę, zobaczymy jak to dziś będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zauważyłam taką zależność, że obcokrajowcy nawet jak przyjdą pół godziny przed zamknięciem a wiedzą do której czynne to dopiją co mają i grzecznie wychodzą, gorzej z naszymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: generalnie praca w handlu powinna byc obowiazkowa dla kazdego przynajmniej przez miesiąc xD wszyscy by zobaczyli jak to super jak Ci wchodzi klient o 20:59 kiedy ty pracujesz do 21:00 i po 12h pracy masz po prostu serdecznie dość <3
  • Odpowiedz