Wpis z mikrobloga

@Chillmos: @Lqsn: Zależy o jakiej rozgrywce i mapie mowa. Są klasyczne mapy z ograniczonym miejscem na rozbudowę i zazwyczaj krótkim czasem pokoju gdzie zazwyczaj nie ma czasu na rozszerzoną ekonomię i buduje się nie wiele byle zdobyć cenny czas na rekrutację minimalnej ilości jednostek. Są również większe mapy ze sporą przestrzenią gdzie można budować miasta z 12-16 gospodarstwami.

Mój rekord to około 18000 towarów wyprodukowanych w grze i
  • Odpowiedz
@Lqsn: Wiem, o którą mapę chodzi. To fakt, odparcie pierwszego ataku jest bardzo trudne i trzeba odpowiednio mikrować jednostkami. Ogólnie odpuściłbym sobie kampanię bo można się tylko zniechęcić. O wiele lepiej gra się multi.
  • Odpowiedz
@PickolasCage: Screen to misja nr bodaj 7 albo 9, zaczynajaca sie od rozpierdzielonego miasta i garstki piechurow z mieczem i kusznikow. Pierwsza ktorej za cholere nie moglem bardzo dlugo przejsc, az kumpel widzac ze w K&M gram rzucil na dzien dobry te poczatkowe oddzialy na wschodniego przeciwnika, co dalo czas na rozbudowe etc. i przejscie calej misji. Oj gralo sie gralo... az mam dziwne wrazenie ze znow ja odpale na
  • Odpowiedz