Wpis z mikrobloga

Randyll Tarly
- stwierdził, że jego pierworodny syn jest za słaby więc dał mu wybór, albo dobrowolne zesłanie na Mur albo "wypadek" podczas polowania.
- powiedział Brienne, że nie nadaje się do walki i ma spadać
- chciał zaatakować prawowitego króla Stannisa Baratheona, bo podobnie jak reszcie uwidziało mu się, że Renly ma jakieś prawa do tronu
- wydał rozkaz zabicia ludzi rodu Florent, do którego należała jego żona.
- walczy przeciwko siłom Robba Starka
- wreszcie zdradza ród Tyrellów i wraz z Siostrojebcą maszeruje na Wysogród gdzie dokonują masakry i ginie Olenna Tyrell.


Nie mam pojęcia czemu ludzie dają #!$%@? o śmierć tego dupka.
#got #graotron
Pobierz BigMilk - Randyll Tarly
- stwierdził, że jego pierworodny syn jest za słaby więc dał...
źródło: comment_IC8NFBaFqh4u7FMURelVOUtmWUntVDet.jpg
  • 22
@BigMilk: > - wydał rozkaz zabicia ludzi rodu Florent, do którego należała jego żona.
Ale kocopoły waść opowiadasz, tego nie zrobił Tarly tylko... Stannis. xD A zaatakowanie Stannisa wywodziło się z tego, że takie otrzymał rozkazy od Tyrellów. Zresztą fakt, że Stannis był prawowitym władcą wcale nie był wtedy taki oczywisty. Zdradził ród Tyrellów to fakt ale zrobił to w momencie kiedy głowa tego rodu zdecydowała się pomóc w sprowadzeniu hordy
@BigMilk: No dobrze, tylko jak już pisałem, nie ma niczego takiego w serialu. Ale już odnosząc się tylko do książki co do Brienne to z tego co pamiętam to on jej powiedział, że inni rycerze stroją sobie żarty i założyli się kto pierwszy jej dziewictwo odbierze i dlatego tak się wokół niej kręcą. Czyli tak naprawdę zadziałał w akcie obrony, powiedział też że to nie jest najlepsze miejsce dla kobiety. Ciężko
@Redrum781: Część Florentów opowiedziała się za Stannisem, większość ale nie wszyscy. Nie pamiętam już tej kwestii z egzekucją no ale tą część czytałem już pewnie... może i z 8 lat temu? Więc nie pamiętam jej dokładnie. Jeżeli faktycznie tak było to było to bardzo niskie posunięcie ze strony Tarlyego, którego nie da się usprawiedliwić.
Jak ja zawsze gnije z tych wykopków którzy szukają HEHE PRAWOWITEGO KRÓLA xD Nie ma czegoś takiego jak #!$%@? prawowity król wszystkich królów xD To jest GRA O TRON. Wygra ten który najlepiej poprowadzi kampanię wojenną, a Stannis przegrał w pojedynku z psychopatycznym 20 latkiem którego hobby to gwałty i mordowanie. Nawet nie miał podjazdu do Lannisterów czy całej reszty graczy.