Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, czy możecie polecić jakichś mirków piszących pod tagami #przegryw i #wychodzimyzprzegrywu, których warto czytać? Nie chodzi mi o tych, co wklejają smutną żabę i użalają się nad sobą lub śmieszkują, ale o tych, których wpisy stanowią prawdziwą i konkretną pomoc... Świetnym przykładem jest @Jokker, który wstawia wartościowy content pod tagiem #jokker.

Interesują mnie też pojedyncze wpisy - podobne np. to tego: https://www.wykop.pl/wpis/14953797/

#mirko #feels #depresja #stulejacontent #tfwnogf #theredpill #redpill #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #tinder #badoo
  • 16
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: podpisuje sie pod postem wyzej (Djkudlaty). Najlepiej trzymac sie z daleka od tego wszystkiego i po prostu zyc, starac sie ukladac sobie zycie po swojemu- z rozowym czy tez bez rozowego.
W tej chwili pomyslisz pewnie: heh, łatwo powiedziec, a rozowego przytulic by sie chcialo...
Wiem ze by sie chcialo, ale pomysl sobie ze jak znajdziesz rozowego, a ona cie kopnie w dupe to bedziesz jeszcze mocniej zmarnowany niz teraz
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz