Wpis z mikrobloga

Rano w pociągu, gorąco jak cholera, stoję w przejściu bo niedługo wysiadam i trochę przewiewu łapię. Wsiadają jakieś karynki i kuce z tobołami, myślę sobie "woodstock". Miałem rację, gadają o woodstocku. Gadają coraz głośniej, przoduje karynka z niebieskimi pasemkami, najbrzydsza. Nie mija 5 minut i wpadają na pomysł by upiększyć przedział, karynka zaczyna mazać coś po ścianie długopisem. Zwracam im uwagę. Śmiech. Starsza pani obok i chyba jej syn zwracają im uwagę, nie działa, śmiech. Robi się chamsko i nieprzyjemnie. Pojawia się konduktor "co tu się dzieje". Zaczyna #!$%@?ć gówniarzy. Przychodzi jeszcze kilku kolesi i mówią, że będzie mandacik hehe a w ogóle to ich chyba wywalą na kolejnej stacji. Karynka płacze, że musi do taty zadzwonić. Wysiadam, mam nadzieję, że zrobili z nimi co trzeba.
#woodstock #truestory #bekazpodludzi #patologiazmiasta
  • 41
@Maro88z OJ WIDZE MALUJEMY PO POCIAGU BĘDZIE SKIEROWANIE WNIOSKU DO SADU ZA NISZCZENIE MIENIA KOLEI PANSTWOWYCH

To ni #!$%@? nie mowi sie wygodnie, zarzutkodetektywie od siedmiu boleści xD
I tak sie dowiedza dokladnie jaki rodzaj przypalu majajak nadejdzie ich czas, nie martw sie xD
@caru Z tym, że skala zniszczeń nigdy nie jest tak duża przy innych festiwalach. Ba- w porównaniu z woodem jest praktycznie zerowa. Przy sunrise nikt pociągów nie niszczy. Hip hop kemp to samo, może jakieś pojedyncze przypadki. Opener też.
Opinia o Woodstocku nie wzięła się z nikąd.
@kiszczak jasne, i wszystko to opierasz o dowody anegdotyczne w tym zapewne wpisy na Mirko z czego połowa zmyślona bo teraz hejt na Woodstock jest tutaj modny. Ja mam inne doświadczenia, najgorzej się jechało z kibolami i nic tego nie przebije.
@caru Kibole to inny temat, ale tam w dużej mierze koszty pokrywają kluby kibica.
Co do dowodów anegdotycznych- i tak pewnie nie uwierzysz, ale mój brat długi czas, zanim został maszynistą pracował najpierw przy sprzątaniu, a później renowacji taboru kolejowego. Zawsze po Woodstocku miał dużo do roboty. Zresztą jeśli masz jakiś kolejarzy w rodzinie to sam zapytaj.