Wpis z mikrobloga

#pytanie #pytaniedoeksperta #it #informatyka #programowanie #programista15k #grafikakomputerowa #komputery i może #gorzkiezale

Mirki i mirabelki, mam ważne #pytanie do Was. Od dziecka interesuje się #it #komputery i chciałbym przedsięwziąć coś w tym kierunku. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest sens pchać się w #programista15k mając na uwadze że nie bardzo idzie mi matma a bardziej polski? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy nie ma sensu i lepiej jako #grafik ? A chciałbym zacząć pracować coś w dziedzinie #it bo szczerze to kocham robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
@BlackTabby: @PTAKx7: no mimo wszystko logiczne myślenie, jakaś wiedza jak działają algorytmy itp itd się przydaje, na pewno jak ogarniasz matematykę masz większą szansę że załapiesz bardziej programowanie, będzie to prostsze niż dla humanisty
@Bambro: w gry to już niestety nie gram bo jestem za stary ( ͡º ͜ʖ͡º) co kocham? A interesuję się bardzo #windows #linux i naprawię jakiś problem jak trzeba, czy nowe technologie - lubię o tym czytać, a i mam trochę o tym w głowie troszkę.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) złożę komputer, doradzę jakie części i takie tam.. ( ͡° ͜
@PTAKx7 Z tego co zaobserwowałem to z roku na rok jest coraz mniej ofert pracy dla juniorów. A i nie spodziewaj się słynnego 15k na start bo jest to stawka zarezerwowana dla wyjadaczy. Plus tez odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz od takiej pracy? Większa kasa i siedzenie do późnych godzin nocnych bo termin goni kosztem np. dni wolnych? A może kasa mniejsza ale za to spokój większy.