Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że @wyjde_z_przegrywu jest agentem Chadów, który udaje przegrywa. Daje wam gówno rady o tkwieniu w piwnicy byście nigdy nie wyszli z przegrywu i nigdy nie stali się konkurencją dla chadów. Wystarczy parę prostych kroków by wyjść z przegrywu, chodzenie na divy jest tylko jednym z nich. Może najważniejszym, ale to tylko jeden element całej układanki. Do pokonania przegrywu trzeba podejść kompleksowo. Jeśli nie jesteś niski to wyjście z przegrywu jest kwestią dobrej woli.

#stulejacontent
#tinder
#podrywajzwykopem
#zwiazki
#rozowepaski
#wygryw
#przegryw
#divyzwykopem
#rozowepaski
#psychologia
#depresja
#gownowpis
  • 11
@Veritas_liberabit_vos: Chłopie, ile znasz osób, którzy są mezomorfikami i od zawsze mają fajne sylwetki nawet nie ćwicząc? To są jednostki, znam może takie 3 osoby. Na ilu siłowniach byłeś? Ja trochę zwiedziłem i prawdę mówiąc niewiele spośród osób ćwiczących naturalnie, amatorsko może pochwalić się naprawdę dobrą siłą czy sylwetką. Nawet ci na sterydach to często debile, którzy nie potrafią ćwiczyć i są zalanymi miśkami. Weźcie się do roboty, a nie #!$%@?,
@Veritas_liberabit_vos: Wiadomo, że każdy ma różne proporcje kostne, a co za tym idzie inną sylwetkę, układ dźwigni itp. Ale na to nie mamy wpływu i nie ma co narzekać, po prostu widzę, że coraz więcej osób próbuje zrzucić winę za swoje słabe efekty na genetykę, nieużywanie dopingu itp. i nie podoba mi się to. Sam naturalnie jestem chudy, np. w nadgarstku mam tylko 16.5 cm, wąskie barki, a jakoś dałem radę