Wpis z mikrobloga

@callmemiro: PSA (i trochę ogólnie francuzi) nie robią chwilowo samochodów nadających się do jazdy bo zapędzają się w ślepy zaułek z SUVami, crossoverami i innym gównem a w zwykłych samochodach liczy się design i inne rzeczy więc nic dziwnego że to nie jeździ dobrze, może poza Renault z 4Control. I jeżdzę aktualnie (kolejnym) francuzem którego własnie nie mam na co zmienić jeśli nie chcę zmieniać marki, żeby nie było ( ͡
@xetrov: rzeczywiscie te francuskie sa ladniejsze, wizualnie zdecydowanie ciekawsze i robione z polotem. Ale to jak sie prowadzil ten C3 to jest jakieś kompletne nieporozumienie, i to w normalnej zwyklej jezdzie odczuwalem to bardzo. Na tyle ze po prostu bylem #!$%@? non stop jak jechalem bo az ciezko mi bylo uwierzyc. Jak oddawalem po 2 dniach to az sie cieszylem.
Tak #!$%@? ukladu kierowniczego nigdy w zyciu nie spotkalem. Ten samochod
Tak #!$%@? ukladu kierowniczego nigdy w zyciu nie spotkalem.


@callmemiro: no to jest ból, zwłaszcza w PSA. Nowym C3 akurat nie jeździłem ale ta gumowatość robi się niestety powszechna we francuzach, jakby mieli nimi jeździć tylko ludzie którzy nie lubią jeździć.

Na przykład jak chcesz podgłośnić radio przyciskiem z kierownicy to nie możesz nacisąć i przytrzymać tylko musisz zrobić np 10 kliknięć.


@callmemiro: a to ciekawe i trochę smutne, to