Wpis z mikrobloga

@zoowithoutanimals: zawsze jak widzę to C3 zastanawiam się jak można coś tak okropnie brzydkiego kupić. nie jestem fanem VAG, ale polo i golf są stonowane i estetyczne, a to francuskie gówno jest przekombinowane do oporu - jakieś plastikowe listwy z kwadracikami, szmery bajery, no źle to wygląda... z francuzów z tego segmentu tylko Clio - ze światłami LED wygląda rewelacyjnie
  • Odpowiedz
akurat citroen robi ciekawe auta, odważnie stylistycznie a volkswagen? Nudne, bez charakteru.

@Protector: to jest chyba flagowy argument posiadaczy aut francuskich, który odnosi się do gustów... Ja osobiście brzydzę się szczególnie właśnie takimi citroenami. Ogólnie nie lubię francuskiej motoryzacji, zaś niemiecka mi pasuje właśnie za styl i porządek, którego francuskie nie mają... Lubię porządek.
  • Odpowiedz
Ale to jak sie prowadzil ten C3

@callmemiro: masz odpowiedź czemu ludzie w francuzach jeżdżą powoli :D bo się #!$%@? prowadzą i się boją. Jeździłem wieloma i z każdym był ten sam problem. Mimo, że prawie nowy to prowadził się gorzej od mojego 12 letniego już audi... A nawet 15 letniego A4 na wielowahaczu. A większość tych użytkowników nie jest świadoma tego, że inne auta mogą się prowadzić lepiej. Chociażby
  • Odpowiedz
jakby mieli nimi jeździć tylko ludzie którzy nie lubią jeździć.

@xetrov: w kierunku francuzów, głównie Peugeot jest właśnie takie powiedzenie co ciekawe :D
Z francuzów to chyba tylko Renault moim zdaniem jakoś trzyma poziom.
  • Odpowiedz
@WysokiejJakosciSiekiera: dlatego nadal jeżdzę Renault, choć póki co nie mam za bardzo na co zmienić, może poprawi to się po wrześniu jeśli Megane RS będzie równie udane co poprzednie a potem silnik z niego trafi do Talismana bo to co teraz tam jest to porażka.

PSA też przecież kiedyś miało trochę ciekawszych modeli, ale poszli w jakimś dziwnym kierunku - kompletnie zabili DS robiąc z niego modową markę, zabili Citroena
  • Odpowiedz