Wpis z mikrobloga

nowe C3 to takie plastikowe gówno w środku, że przy golfie to jak fiat 125p przy Rolls-Royce. Na dodatek #!$%@? sie prowadzi.


@callmemiro: od kiedy VAG stał się tak tragiczny że trzeba mu pomagać porównywaniem z samochodem o cały segment niżej?
  • Odpowiedz
@xetrov: a no tak, na szybko pisalem bo ostatnio jezdzilem jednym i drugim.

WIec porownujac do VW Polo, C3 tez wypada gorzej. Roznicy juz az tak duzej nie ma no ale jest odczuwalnei gorzej. Tyle ze Polo to jezdzilem przez 15min i to bylo chyba z 2013r a C3 z 2017
  • Odpowiedz
@callmemiro: PSA (i trochę ogólnie francuzi) nie robią chwilowo samochodów nadających się do jazdy bo zapędzają się w ślepy zaułek z SUVami, crossoverami i innym gównem a w zwykłych samochodach liczy się design i inne rzeczy więc nic dziwnego że to nie jeździ dobrze, może poza Renault z 4Control. I jeżdzę aktualnie (kolejnym) francuzem którego własnie nie mam na co zmienić jeśli nie chcę zmieniać marki, żeby nie było (
  • Odpowiedz
@xetrov: rzeczywiscie te francuskie sa ladniejsze, wizualnie zdecydowanie ciekawsze i robione z polotem. Ale to jak sie prowadzil ten C3 to jest jakieś kompletne nieporozumienie, i to w normalnej zwyklej jezdzie odczuwalem to bardzo. Na tyle ze po prostu bylem #!$%@? non stop jak jechalem bo az ciezko mi bylo uwierzyc. Jak oddawalem po 2 dniach to az sie cieszylem.
Tak #!$%@? ukladu kierowniczego nigdy w zyciu nie spotkalem. Ten
  • Odpowiedz
Tak #!$%@? ukladu kierowniczego nigdy w zyciu nie spotkalem.


@callmemiro: no to jest ból, zwłaszcza w PSA. Nowym C3 akurat nie jeździłem ale ta gumowatość robi się niestety powszechna we francuzach, jakby mieli nimi jeździć tylko ludzie którzy nie lubią jeździć.

Na przykład jak chcesz podgłośnić radio przyciskiem z kierownicy to nie możesz nacisąć i przytrzymać tylko musisz zrobić np 10
  • Odpowiedz
@zoowithoutanimals jeździłem pugiem 308, meganką i citroenem C4 i chociaż są to ładniejsze auta od Golfa to właśnie Golfem jeździło mi się najlepiej. Dlatego kupiłem Seata Leona bo to Golf w ładniejszym nadwoziu. Aczkolwiek gdybym miał odrobinę więcej kasy to bym wziął 308 GTI bo jest świetny.
  • Odpowiedz