Wpis z mikrobloga

nie zrozumieją co to trójpodział władzy.


@asterrr: Ty też nie rozumiesz, więc o co ten krzyk? Już się zaczyna wymyślanie dlaczego przegraliście. Ja Ci wytłumaczę: PiS zapewnił ludziom więcej bezpieczeństwa socjalnego niż kolejne "partie Balcerowicza" razem wzięte. Gdybyście się Jaśnie Liberałowie ujmowali choć trochę za ludźmi, którzy mają gorzej od Was, to nie było by takiej sytuacji. Teraz w gorących wpisy polityczne pt. "podbudowywanie nadszarpniętego poczucia wyższości nad współobywatelami". Moja mama
@wyporkiewicz: Tak jak pisałem, dokładnych liczb ludzi głosujących według wykształcenia nikt nie zna.
Możliwe, że ludzie z podstawowym wykształceniem w większości zostali w domu, a wykształceni ludzie ochoczo głosowali.
Co natomiast jest faktem to, to co jest podane na wykresach.

@MKULTRA: Twoja odpowiedź na pewno miał być adresowana do mnie? Bo nijak mi nie pasuje.
Widziałem takie statystyki jak głosowali więźniowie. Można powiedzieć "Kryminał murem za PO"

Myślę ze powód moze być jeden za dużo TVN oglądali


@afroanimal: a ja myślę że oni po prostu głosowali na swoich ( )
Podstawowym elektoratem PO i przybudówek są przesiedleńcy ze wsi do miast, po gównostudiach z turystyki, którzy chcą się wpasować w wielkomiejską inteligencję. W rzeczywistości nie rozumieją z tego ani trochę więcej niż rolnik spod Lublina, przy czym on chociaż ma jako takie doświadczenie życiowe.


@Daleki_Jones nie wierzę, że ktoś łyka takie, niczym nie poparte, żałosne #!$%@?.

Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości i jasno pokazują, że PiS ma największe poparcie wśród osób bez
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mikolajrej: nie wiem czy wiesz ale zazwyczaj konserwatysci osiagaja najwiekzse sukcesy zyciowe albo finansowe moze dlatego biora sie w garsc i do roboty zamiast po kazdej ustawie wychodzic na ulice i krzyczec ze nam zle


@garfyld: Nie wiem czy wiesz ale "konserwatyści" w USA a właściwie republikanie z PISem jedynie mają wspólną nazwę konserwatyzm. Za oceanem prawica jest liberalna gospodarczo a więc zupełne przeciwieństwo PIS i stąd popularność wśród wyborców
@frogfoot:

wieśniak po podstawówce

#!$%@? gimbaza xD


Co tu dużo mówić właśnie taka jest opozycja spod Po/Nowoczesnej i ich wyborcy.
Dlatego ich poparcie będzie tylko spadać.
@frogfoot: byś się zdziwił, wielu starej daty rolników, nie kontynuowało edukacji a z błotem mogli by zmieszać wielu absolwentów gównianych kierunków

widzę że kolega jest jakiś lepszy a to przepraszam
@asterrr poczytaj o międzynarodowym kongresie burmistrzów i koncepcji tysiąca Lichtensteinów.

Patrząc na to jakie są różnice w głosowaniu w mieście i na wsi (nie tylko w Polsce), to taka autonomia jest rzeczą erotyce pożądaną.
wielu starej daty rolników, nie kontynuowało edukacji a z błotem mogli by zmieszać wielu absolwentów gównianych kierunków


@koral na pewno nie w kwestii tolerancji, akceptacji dla odmienności i otwartości umysłu.

widzę że kolega jest jakiś lepszy a to przepraszam


Zgodnie ze statystykami ja i moje bezpośrednie otoczenie mocno wybijamy się ponad polską przeciętność ( ͡ ͜ʖ ͡)
@widmo82: A czy to co napisałem jest nieprawdą?
To jest fakt.
Faktem więc jest, że najwięcej wykształconych ludzi głosowało na pis, tak samo jak faktem jest, że każda grupa wyborców pod względem wykształcenia głosowała częściej na pis niż na po czy jakąś inną partie.
@widmo82: Ty dalej nie rozumiesz jak się czyta wykresy.
Wytłumaczę: Nigdzie nie mamy danych liczb ile osób z której grupy wykształcenia głosowało, więc z wykształcenia podstawowego mogło głosować ledwo 500tys osób, a z wyższego np. 3 miliony.
Jeśli wtedy wyliczysz liczbę osób wyjdzie ci więcej osób wykształconych.
NIE WIEMY JAK TE LICZBY WYGLĄDAJĄ, DLATEGO NIE MOŻEMY NIC TU ZAKŁADAĆ.
Logicznie pojmując brakuje nam jednej zmiennej liczby żeby określić 'modelowego wyborce'.
Co
a cała reszta ma dość oleju w głowie


@durielek: mieć olej w głowie - głosować jak odpowiada Durielkowi, który może to oceniać ze względu na wykształcenie związane z preferencjami wyborczymi na przestrzeni wieków i ich korelacji z intelektem. A nie, czekaj - Durielek jest wykopkiem który #!$%@?ł 10 tysięcy komentarzy na mirko w 3 lata i to stąd jego wszechstronna wiedza XD