Wpis z mikrobloga

Kurcze Mirki, jak mi dziwnie. Mój przyjaciel spędza ze mną dużo swojego czasu i mówi mi o wszystkim. Pamięta o mnie, dzwoni albo pisze jak wychodzi i wraca późno do domu.

Gdzie nie idziemy jego znajomi, moi i kompletnie obcy ludzie pytają się ile jesteśmy razem albo czy coś jest między nami. Ostatnio mieliśmy rozmowę, co tak naprawdę byłoby inaczej niż teraz jakbyśmy powiedzieli że jesteśmy razem. I w sumie oprócz spania ze sobą i publicznego okazywania czułości - nic.
Nie wiem jak interpretować to jego zachowanie i w sumie jak to pociągnąć. Bo ja na pewno mam do niego uczucia.

#zwiazki #niebieskiepaski #dylematyzdupy
  • 110
@rudamaryja: ŻADEN facet nie szuka prawdziwej przyjaciółki. Jeśli jesteście tak blisko to na bank on też coś czuje. Poza tym jeśli ty na niego lecisz (a hipotetycznie on na ciebie nie) to ta przyjaźń i tak się prędzej czy później skończy. Wniosek: musisz mu powiedzieć, albo bardzo jasno zasugerować (np. pocałować :D). Nie kombinuj z wysyłaniem dyskretnych sygnałów.
@rudamaryja gówno wiem o związkach ale może nie rzucaj się na niego tylko z nim pogadaj że od teraz będziecie parą i żeby nie pieprzył głupot bo mówi takie a takie rzeczy do ciebie więc podświadomie chyba jednak chce być z tobą, a powtarza jak mantrę o byciu przyjaciółmi z nawyku albo bo tak wypada. 'Dość, teraz będziemy parą oficjalnie'. Może zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
śpi u mnie jeśli przyjdzie późno


@rudamaryja: po prostu wpakuj się mu do łóżka i przestanie gadać bzdury, że nie wie czego chce bla bla, tylko przypieczętujecie związek. Bo taka jest prawda - jesteście w związku, choć oficjalnie on się przed tym wzbrania, a Ty nic nie robisz w tym kierunku.
@rudamaryja: nie ma przyjaźni damsko-meskiej. Kiedyś też przyjaźniłem się tak z koleżanką, która znałem od lat, ale odnowilem znajomość na weselu wspólnych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) spotkania bez żadnych podtekstow, jeździliśmy na rowerze, biegalismy, filmy, seriale itp. Do znajomych wspolnie jeździliśmy itp. Praktycznie codziennie coś.
Znajomi mówili, że ona mnie podrywa, a ja mówiłem, że to niemożliwe, że nic nie chcę w tamtej chwili. No i
@rudamaryja: ja prdl i na 3 rozdzieliłem moją wiadomość, ale to dlatego, ze z telefonu pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki morał moich poprzednich dwóch wpisów:
- wpakowanie do łóżka działa, bo tak kiedyś zaczął się mój związek z koleżanką, dobrze nam się spędzało czas i na jakimś wyjeździe po prostu z uwagi na większą liczbę osób niż łóżek ostatecnzie spaliśmy razem i #wygryw (ʘ
Bo ja na pewno mam do niego uczucia.


@rudamaryja: W pradawnych czasach receptą na taką sytuację była inicjacja kontaktów seksualnych, albo zwykły buziak i czekanie na reakcję drugiej strony. W dzisiejszych czasach pewnie się pisze przez smsy innym tinderze o uczuciach

#!$%@? serio to takie trudne?
@bolczan faceci sami z siebie robią przyjaciół. Jak nie jest #!$%@? to od początku okazuje swoje zamiary a nie bawi się w gierki w typu friendzone. Z fz się nie wychodzi, chyba że jest to friends with benefits ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rudamaryja Porozmawiaj. Najwyczajniej i szczerze porozmawiajcie.

Według mnie nie ma sensu żyć w niewiedzy. On coś myśli, ty coś myślisz. Znacie się długo, więc na pewno jakoś to sobie wyjaśnicie.

Chcesz przez cały czas o tym rozmyślać i się zastanawiać co by było gdyby... Dzwoń do niego, umów się na jakąś kawę i porozmawiaj z nim.

Szczęścia