Wpis z mikrobloga

  • 196
@pepies akurat YT premium to gamechanger jak się używa tego sporo i ma się rodzinkę na wykopie gdzie koszt to 100 na rok.
Wiem, są jakieś apki, które omijają reklamy ale najczęściej się jebia co 3 miesiące i zacinają.

Nie jestem najświętszym użytkownikiem internetu ale 8zl miesięcznie za taką ilość treści, czas który tam spędzam i święty spokój jestem w stanie zapłacić z uśmiechem na ustach
  • Odpowiedz
Wiem, są jakieś apki, które omijają reklamy ale najczęściej się jebia co 3 miesiące i zacinają.


@nerana112: co xD w całej historii tylko raz jedna apka przestała działać YT Vanced. I w kilka dni powstał fork ReVanced i działa do dzis.
Raz na 10 lat się zepsuła jedna apka a ty twierdzisz, że co chwilę xD
Zacinania się nawet nie skomentuje bo takie New Pipe działa płynniej niż oficjalna apka YT
  • Odpowiedz
@nerana112 zaraz ci ktoś napisze, że jesteś frajer bo on używa uBlock origin reVanced i SmartTube. Co prawda na kompie YT to oglądają już chyba tylko piwniczaki, na Vanced nie dało się nigdy zalogować ze swojego konta Google, a SmartTube raz działa raz nie ale beka z ciebie
  • Odpowiedz
@nerana112: płacisz za youtube premium żeby nie oglądać reklam.

Blokuje reklamy żeby nie słuchać #!$%@? o nord vpn i raid Shadow legends.

nie jesteśmy tacy sami
  • Odpowiedz
@pepies: Płace 10zł i mam YouTube Music do słuchania muzyki I brak reklam gdy oglądam YouTube bez jakiegoś #!$%@? się z adblokami, czy apkami Zwłaszcza, że często oglądam na telewizorze, puszczając przez Apke z konsoli, wtedy chyba nawet się nie da żadnego adbloka ogarnąć. Jak ktoś chce kombinować proszę bardzo, ale już nie dopisujemy jakiś ideologii do braku chęci zapłaty albo oglądania reklam xD
  • Odpowiedz
@nerana112: Tu nie chodzi o 8 zł miesięcznie tylko o nie nabijanie kabzy #!$%@? monopoliście. Zapłacił bym nawet dychę miesięcznie jakby Wielki Brat Google nie #!$%@?ł mi się do każdego aspektu życia zbierając każda możliwą informację na mój temat.
  • Odpowiedz