Wpis z mikrobloga

Kurcze Mirki, jak mi dziwnie. Mój przyjaciel spędza ze mną dużo swojego czasu i mówi mi o wszystkim. Pamięta o mnie, dzwoni albo pisze jak wychodzi i wraca późno do domu.

Gdzie nie idziemy jego znajomi, moi i kompletnie obcy ludzie pytają się ile jesteśmy razem albo czy coś jest między nami. Ostatnio mieliśmy rozmowę, co tak naprawdę byłoby inaczej niż teraz jakbyśmy powiedzieli że jesteśmy razem. I w sumie oprócz spania ze sobą i publicznego okazywania czułości - nic.
Nie wiem jak interpretować to jego zachowanie i w sumie jak to pociągnąć. Bo ja na pewno mam do niego uczucia.

#zwiazki #niebieskiepaski #dylematyzdupy
  • 110
Bycie dojrzałym w ogóle a dojrzeć do czegoś to dwie różne sprawy


@Siaa: Coś mi się wydaje, że przeczytałaś zbyt wiele romantyków rodem Harlequina.

Czasem facet potrzebuje czasu, czasem kobieta


Czyli jak będę dostatecznie uparty, to Adriana Lima w końcu dojrzeje do związku ze mną? Jak długo mam jeszcze czekać? Na starość już nie będzie interesująca.

O co tyle halo?


Bo poczułem się urażony jako mężczyzna, po przeczytaniu kobiecego "wszyscy winni,
@dolOfWK6KN Nigdy nie przeczytałam żadnego romansu.

Nie wiem, może gdyby wymieniona przez Ciebie osoba Cię znała i lubiła to być może. Nie mam pojęcia.

Ja nie mówię, że to facet jest winny. Tutaj nie ma winnego, dlaczego miałabym go szukać?
Facet nie chce związku z daną kobietą z różnych przyczyn, nie wynikałam jaka teraz była sytuacja u OPki. Z tego co wywnioskowałam to zaczęli się mieć ku sobie. Czasem ludzie się znają,
@rudamaryja:

I teraz słyszę od niego że on sobie nie wyobraża jak jakąkolwiek dziewczyna byłaby w stanie mnie przebić.


Dla mnie ten tekst to brzmi trochę jak męska wersja "chciałabym, żeby mój facet był taki jak Ty" a w domyśle "ale żeby nie był Tobą, bo kompletnie mnie nie pociągasz". Czy poza słowami dał po sobie jakoś odczuć, że mu się podobasz?

Bo z tego co piszesz to wynika, że albo