Wpis z mikrobloga

Kurcze Mirki, jak mi dziwnie. Mój przyjaciel spędza ze mną dużo swojego czasu i mówi mi o wszystkim. Pamięta o mnie, dzwoni albo pisze jak wychodzi i wraca późno do domu.

Gdzie nie idziemy jego znajomi, moi i kompletnie obcy ludzie pytają się ile jesteśmy razem albo czy coś jest między nami. Ostatnio mieliśmy rozmowę, co tak naprawdę byłoby inaczej niż teraz jakbyśmy powiedzieli że jesteśmy razem. I w sumie oprócz spania ze sobą i publicznego okazywania czułości - nic.
Nie wiem jak interpretować to jego zachowanie i w sumie jak to pociągnąć. Bo ja na pewno mam do niego uczucia.

#zwiazki #niebieskiepaski #dylematyzdupy
  • 110
@royaltrux: też bym tak nie obwiniał @rudamaryja nie wiadomo czy chciał czegoś więcej... nie pisała, jeżeli nigdy nie zrobił żadnego kroku nawet głupiego załapania za rękę jak idą no to niech nie ma pretensji.. Ja po paru tygodniach jeżeli dziewczyna nie dała by żadnego sygnału, to zrobiłbym jakikolwiek krok. Nawet po prostu zapytał o to co jest między nami bo w takiej niepewności bym długo nie pociagną. Musiałbym mieć jasność.
No