Wpis z mikrobloga

Kurcze Mirki, jak mi dziwnie. Mój przyjaciel spędza ze mną dużo swojego czasu i mówi mi o wszystkim. Pamięta o mnie, dzwoni albo pisze jak wychodzi i wraca późno do domu.

Gdzie nie idziemy jego znajomi, moi i kompletnie obcy ludzie pytają się ile jesteśmy razem albo czy coś jest między nami. Ostatnio mieliśmy rozmowę, co tak naprawdę byłoby inaczej niż teraz jakbyśmy powiedzieli że jesteśmy razem. I w sumie oprócz spania ze sobą i publicznego okazywania czułości - nic.
Nie wiem jak interpretować to jego zachowanie i w sumie jak to pociągnąć. Bo ja na pewno mam do niego uczucia.

#zwiazki #niebieskiepaski #dylematyzdupy
  • 110
@Siaa byliśmy kumplami, potem kręciliśmy sporo ale stwierdził że on skończył związek i nie może być z kimś obecnie. I tak od pół roku spędzamy czas, śpi u mnie jeśli przyjdzie późno, jeździmy do jego znajomych na weekendy i spędzamy prawie każdy dzień razem albo rozmawiając.

@pestis
@royaltrux
@bolczan
@leonidas_I
Napisałam że ja mam do niego uczucia. Od początku mi się podobał, dalej mi się podoba. Ale zawsze mówił mi że nie,
@rudamaryja: kiedyś sfriendzonowałem koleżankę :D wszyscy myśleli, że jesteśmy parą, bo wszędzie razem, dużo czasu ze sobą spędzaliśmy, nawet potrafiliśmy czytać sobie w myślach. Chyba nie wytrzymała i w końcu znalazła sobie chłopaka :D A potem się jej wyautowałem :D