Wpis z mikrobloga

@Rachey: Pewnie ktoś reportnął... Ciekawe hmm kto ???
@leeshay: Ty tak naprawdę czy żartujesz ? To nie jest wyzwanie.... Poza tym komu zrobimy problem ? Przecież to uber oszukuje a nie taxi a ja jak już parę razy nadmieniałem nie zamierzam czynić nic niezgodnego z prawem. Jeżeli jakaś złotówa dostanie mandat, zabiorą mu dowód rejestracyjny czy licencję to przecież będzie to legalne i praworządne ?
Kolejna sprawa to to iż
@JakisTakiNick:
@leeshay wrzuca dumny wpis jak to dzisiaj polował na uberów.
Oczywiście wywiązuje się dyskusja i @leeshay co tylko nie pasowało do jego idei kasował. Z 300 postowego wątku jest może 100 które z jakichś powodów zaaprobował.

Wywalił mi parę normalnie sformułowanych wpisów i niżej napisał iż nie życzy sobie wycieczek osobistych i wulgaryzmów.
Ogólnie cwaniaczy.
W ramach tego iż uber = hiv a @leeshay jest jedyny praworządny zamierzam to sprawdzić
@harry-potter: Sorry. Pomyliłem Cię z autorem
@Rachey: Może to Cię zdziwi ale ta strona polega na tym że anonimowe osoby wrzucają content i komentują różne sprawy. Jak ktoś chce się ujawnić to to robi. Jeśli inny użytkownik z różnych powodów próbuje w jakiś spsób poznać tożsamośc innej osoby która nie ujawniła tu swoich danych to jest stalkerem i psycholem.
@ediz4: Wiekowo jestem znacznie powyżej średniej. Co też implikuje fakt że lubię się pobawić w ciekawszy sposób niż obrzucanie się błotem na necie.
Nie rozumiem Twoich obiekcji, skoro @leeshay tak walczy o przestrzeganie prawa to powinien świecić przykładem poszanowania prawa. Tak więc jedyne co zrobię to wyskoczę sobie do Łodzi, pozwiedzam, przejadę się taksą. Nie będę szukał na siłę, jeżeli zostanę normalnie obsłużony to gość zarobi i tyle.

Jeśli inny użytkownik
@fishery:

Wiekowo jestem znacznie powyżej średniej. Co też implikuje fakt że lubię się pobawić w ciekawszy sposób niż obrzucanie się błotem na necie...

Takie coś koło zabawy nigdy nie stało. No chyba że masz jakąś dziwną definicję zabawy.

Napisałem powyżej że interesuje mnie tylko i wyłącznie numer boczny samochodu. Od kiedy numer taksówki jest tożsamością lub danymi osobowymi ?...

No faktycznie bo w tej taksie może być milion innych taksówkarzy
@ediz4: Tzn co ? Trochę już taksówkami nie jeździłem i nie wiem czy kierowca legitymuje się przed moim wejściem do taksówki ? Może wypełnia wniosek o przewóz klienta podając pesel, adres czy inne dane osobowe ? Czy jak ?
Jeżeli dowiem się że jakaś Mirabelka pracuje w żabce u mnie na dzielnicy to nie powinienem tam chodzić bo przecież to stalking i psychiczne odchyły ?( ͡° ͜ʖ ͡°
@ediz4: Nie. W środku może być równie dobrze ciocia Genowefa, która pożyczyła samochód. Jeżeli ma obowiązek okazania legitymacji to jest to związane z takimi a nie innymi przepisami przewozu osób, nie z identyfikacją osoby na podstawie numeru bocznego. Pracuję codziennie zarówno z danymi osobowymi, jak i danymi wrażliwymi i mogę Cię zapewnić- numer boczny taksówki nie jest w nich zawarty.