Wpis z mikrobloga

@ediz4: Nadal brniesz w swoje. Nie interesuje mnie jak się gość nazywa, gdzie mieszka (proponowano mi jego adres, odmówiłem. Chcesz screena z pw ?), nie interesuje mnie nic co dotyczy jego życia prywantego.
Powtórzę w miarę prosto: Interesuje mnie przejazd taksówką o numerze tym i tym. Jeżeli zostanę obsłużony prawidłowo, wszystko będzie grało to napiszę o tym na mirko że byłem, pojechałem i nie oszukali.
Jeżeli zaś coś będzie nie tak
@ediz4: Przypomnę Ci, że taksówka jest zazwyczaj prywatnym samochodem używanym do celów zarobkowych- poza godzinami pracy może się nim poruszać każda osoba posiadająca prawo jazdy odpowiedniej kategorii, jeżeli zostało to (kierowanie pojazdem przez innych kierowców niebędących głównym właścicielem pojazdu) zaznaczone przy wykupywaniu polisy OC.
@Gremo: A Ty byś chciał żebym Cię wystalkował czy np, nie zdradzasz dziewczyny bo napisałeś coś na stronie ze śmiesznymi obrazkami?
@Rachey: A skąd wiesz że ma zaznaczone? Nie wiesz. Więc naprawdę skończ filozofować. Przecież tu chodzi żeby przejechać się z określoną osobą ze strony ze śmiesznymi obrazkami która swoich danych tu nie wrzucała - a więc sobie nie życzy abyś Ty czy kolega wiedział że to ona.
@fishery Kiedyś ktoś się z nim kłócił, że jeździ dla korporacji januszex gdzie nie można płacić kartą ani zamawiać w apce przejazdu.

To leeshay udowodnił, że może i wrzucił zdjęcie pokazujące, że jeździ dla Green Caba.

Znamy już auto, prawdopodobnie też jego korpo o ile nie kłamał.
@fishery: proponuję utrzymać to jednak w wersji publicznej, sam miałem dzisiaj wstawić wątek z nagrodą za podanie jego tożsamości. Niemniej podoba mi się zawężenie do samochodu i numeru bocznego taksówki. Wszystko jest zgodnie z prawem i na spokojnie.
Spędziłem chyba pół godziny czytając ten wątek. Taksówkami jeżdżę intensywnie od ~15 lat i serio - wiem o nich naprawdę sporo. Całkiem też sporo wiem o Uberze, w temacie którego przeszedłem od uwielbienia do nienawiści.

@fishery - szacun za sensowne, zdrowe podejście do sprawy. Gdybyś jechał po wszystkich złotówach, byłbym pierwszy, który wykazałby, że patrząc na sprawę całościowo, patologia w #uber jest znacznie większa, niż w taxi.

Na szczęście tego nie robisz
@nabavzbjl: Tak powinno być, ale siłą to może coś ugrają, ponieważ może uda się wykluczyć ubera z rynku. Miłym uśmiechem natomiast nic nie zyskają, ponieważ nie mają na tyle kultury osobistej, żeby być w stanie to zrobić. Łódzkie złotówy, szczególnie te z Piotrkowskiej to największy rak tego miasta.
@Dr_Manhattan:

nie mają na tyle kultury osobistej, żeby być w stanie to zrobić.


Przeczytaj to. Wiesz już, w czym problem?

Jeszcze raz - zarówno taxi jak i uber mają wady i zalety. Przy moim naprawdę znacznym doświadczeniu w jeżdżeniu jednym i drugim (a w przypadku taxi od najdroższych korporacji po szroty jeżdżące na granicy kosztów) - generalizując, opowiadam się po stronie taxi.

Ale wkur... mnie niezmiernie, jak głupi są taksówkarze -
@atencjon:
@leeshay wrzuca dumny wpis jak to dzisiaj polował na uberów.
Oczywiście wywiązuje się dyskusja i @leeshay co tylko nie pasowało do jego idei kasował. Z 300 postowego wątku jest może 100 które z jakichś powodów zaaprobował.

Wywalił mi parę normalnie sformułowanych wpisów i niżej napisał iż nie życzy sobie wycieczek osobistych i wulgaryzmów.
Ogólnie cwaniaczy.
W ramach tego iż uber = hiv a @leeshay jest jedyny praworządny zamierzam to sprawdzić
@fishery: pytam się... po co?
Gdy taksówkarze robia protesty przeciw uberowi - zle, bo korkują miasto
Gdy taksówkarze nasylaja uberowcow w sidla ITD - zle, bo... (no wlasnie, bo co? bo kierowcy Ubera jednak jakies przepisy lamia skoro zapadają wyroki)
Chcecie wysledzic go bo kogos poruszyly sposoby na oszustwa taksiarzy które opisal @leeshay - zmiana kół na dwucalowe lub wjazd na hamownie gdy klient śpi ?? ( ͡° ͜ʖ