Wpis z mikrobloga

@leeshay: nigdy nim nie będę bo wśród taksiarzy jest za dużo patologii, ale nie jest jej tyle, by leczyć tą Kiłę Hifem.

Chcecie legalnego ubera to wstańcie zza komputera i przygotujcie odpowiedni projekt ustawy,a nie placz, ze nagle cos delegalizuja. Zróbcie zmasowaną akcję pt "weź paragon" w taxi, nauczcie się swoich praw to was przestaną dymać źli taksiarze
Btw. Jeszcze kiedyś mi sie chciało, robiłem wpisy nt jak nie dać sie oszukać, jak zgłaszać i eliminować nieuczciwych taksówkarzy z rynku w ogóle


@leeshay: no ja wlasnie pamiętam jak opisywales, ze nie ma szans by w taxi "nie wydrukowalo paragonu" itd...

Moze nieprecyzyjnie napisalem, te moje dobre rady były skierowane nie do taksiarzy a do przeciwnikow taxi / obroncow ubera. Gdyby z taka gorliwoscia z jaka powstają memy - zebraliby
@fishery: Te 300zl nadal aktualne? Bo mam lepsze dane niz ten jego numer boczny.
Mam jego caly adres zamieszkania.
Podam dla zachety ze mieszka na jednych z tych dzielnic Lodzi. - Widzew / Olechow / Janow
@KurZapial:Pisałem to już wyżej. Nie interesuje mnie jego imię, nazwisko, adres, numer telefonu, wielkość penisa ani żadne dane prywatne. Interesuje mnie tylko i wyłącznie numer boczny.