Wpis z mikrobloga

@Zeugma: TEz nie umiem powiedzieć, ale patrzę na ich stronę internetowa i każdy news/post pisany przez nick którego nie kojarzę jak kupowałem cda jest poważnie #!$%@?. Do tego są różne akcje, komentarze do zjawisk i podobne które capią wewnętrzna klika wąchania własnych pierdów.
Nie ma już kompletnie tego poczucia ze to grupka zgredów-śmieszków z dystansem. Został ten rdzeń z kijem w dupie obłożony nowymi z ego większym od rozumu i jakimś
Nie ma już kompletnie tego poczucia ze to grupka zgredów-śmieszków z dystansem. Został ten rdzeń z kijem w dupie obłożony nowymi z ego większym od rozumu i jakimś poczuciem jedynego prawidłowego porządku świata.


@Naxster: Chyba dobrze podsumowałeś i moje odczucia w tym temacie. Chociaż może to my jesteśmy starzy i patrzymy wstecz przez pryzmat nostalgii?
no nie wiem, kiedyś nie było specjalnie krzywych akcji, listy do nich były clenie punktowane. Teraz na forum można wyłapać bana za cokolwiek, sa jakieś kasowania komentarzy, prawie ciągle wojenki, AR to niezbyt udane riposty do czasami sensownych uwag...


@Naxster: to jest panie tak jak ze złotówami. Nie oblewali gównem samochodów konkurencji dopóki ta ich nie #!$%@?ła podd każdym aspektem. CDA robi coś gorszego- własnych czytelników gnębi taką bufonadą.
Od 2011
@Krople_do_nosa: Cd-action ogólnie ma bardzo słabą publicystykę grową i okołogrową. O wiele lepiej wypada PIXEL. Między innymi dlatego przestałem to kupować. Drugim powodem było malejące zainteresowanie grami. Już nawet dla gier na płycie nie kupuję. xd