Wpis z mikrobloga

@Krople_do_nosa: a to jest właśnie efekt tego że ktoś siedzi w swojej norze od lat i nie ma pojęcia jak świat się zmienił na zewnątrz. Pracowałem kilkanaście miesięcy temu w pewnej korpo finansowej gdzie menedżerami i dyrektorami byli ludzie pracujący tam właściwie od zawsze. Mieli przekonanie że robią łaskę zatrudniając, że powinniśmy być wdzięczni że dostajemy premie od naszej sprzedaży i auto na weekend a za karę można premie zabierać, uważali
@Krople_do_nosa: No pewnie dają mało, więc nie chcą się publicznie chwalić. :P Dobrze, że w dzisiejszych czasach rynek zaczyna się ogarniać co do jawności zarobków i takie zachowanie jak na powyższym screenie będzie traktowane jako niepoważne.
@Krople_do_nosa: Dzięki za informację, że Cd-Action jeszcze istnieje. Wydawało mi się, że w czasach yt, serwisów internetowych, papierowe pismo o grach nie ma racji bytu.

A co do ogłoszenia to nie wydaje mi się żeby było się o co oburzać. Jak ktoś potrafi dobrze I ciekawie pisać po polsku (co dzisiaj wcale nie jest takie oczywiste) to I co do finansów się dogada. To nie jest wbijanie gwoździ co może robić