Wpis z mikrobloga

Mirki ! ()
Już za 6h zobaczę się z moja ukochaną :) 1,5h mam pociąg do #poznan i spędzimy w sumie pierwszy dzień razem ! (Widzieliśmy się wcześniej ale nie jako para, ale już wtedy sobie podpasowaliśmy ;)). Dajcie kilka plusików na otuchę by to wszystko wypaliło bo jak wypali to za pół roku bedziemy razem mieszkać (studia ;)). #zwiazki #zwiazkinaodleglosc #rozowepaski #szczescie
Lordon - Mirki ! (。◕‿‿◕。) 
Już za 6h zobaczę się z moja ukochaną :) 1,5h mam pociąg d...

źródło: comment_4cEHM5fGgxRyauuDonO4zmBJh1gD63TQ.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@murzynekkk: szczerze ci powiem ze tez bym nie wytrzymał ale jak wiem ze za 6 miesięcy mogę z nią mieszkać (studia inne ale w tym samym mieście) to mnie to nie odpycha ale jezuuu nie dość ze 10/10 to charakter taki jaki sobie wymarzyłem ... Dziękuje ! ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@Mes_Que: znamy się w sumie rok a wyzbyliśmy sobie prawdę o sobie 4 miesiące temu może to wszystko szybko ale wiemy jacy jesteśmy każdego dnia gadamy i każdego dnia piszemy u wiemy o sobie więcej niż nasi znajomi wiec Hah ;)
  • Odpowiedz
@Lordon tez trafiłem na taką perfekcyjną 10/10, tylko że ja miałem wtedy 1,5r do przeprowadzki hehe i wytrzymałem kilka miesięcy bo potem się okazało że ma bolca na boku(,)
  • Odpowiedz
  • 0
@DamianUKF: gdyby nie mieszkała w sumie na wsi to bym się tym martwił ale szczerze bo pierwszym zakończeniu związku nie będę już się tak angażować i jak się nie uda to nie będę miesiąc płakać po niej ale jestem dobrej myśli
Ps.
Jeśli twoje UKF oznacza to co myśle to propsik <3
  • Odpowiedz
  • 0
@DamianUKF: ona tez na zaoczne ale jeszcze nie teraz za dwa lata (popełniła głupi błąd) ale nie ważne właśnie chce zobaczyć czy to wypali i wgl jak to będzie wyglądać ale wiem ze ten dwudniowy wyjazd to będzie super weekend :)
@Neovenator: chłopaka ? A niebieski pasek ? Nawet jeśli to super ! Obyś był(a) nawet wcześniej c:
  • Odpowiedz
  • 1
@elokompaniero: chodzi o to ze przy poprzednim związku się strasznie zaangażowałem i nie popełnię tego błędu już w sumie to podporządkowałem jej cały mój czas wtedy i nie miałem nic dla siebie z ta o tym rozmawiałem i każdy narazie robi co chce w sensie bez zdrad XD ona się widzi z kolegami i ja (tych kolegów jest 5 na całe miasto w dodatku typy przegrywow widzielem ich i się
  • Odpowiedz