Wpis z mikrobloga

@vegaushp: za dużo wykopu? od zawsze mam skłonność do siniaczeń.
@PanTechnik: zawsze mam długie, inaczej miałabym pewnie jeszcze podrapane. XD chyba jednak trzeba będzie się zaopatrzyć w jakieś takie. chociaż mam wrażenie, że moje amatorskie dźwiganie nie zasługuje na tyle sprzętu. :/
@LiuKang: bardzo chętnie, możesz mi podrzucić jakieś dobre filmy? bo pewnie te które już znam to za mało, coś mi musi umykać.
@alyszek: Najlepiej wykup godzinę z trenerem. Pokaże Tobie na żywo jak poprawnie wykonywać to ćwiczenie i poprawi Twoje błędy. Sam się krzywiłem na myśl o dawania komuś kasy, bo przecież (tak jak piszesz) jest youtube. Gdyby nie trener nie wiedziałbym, że np za nisko tyłek mam w fazie końcowej, albo że nie spinam odpowiednio pleców. Pamiętaj o tym, że MC jest bardzo kontuzjogennym ćwiczeniem i lepiej mieć kogoś kto Cie przypilnuje.
@LiuKang: nie nie, ja nie cebulę, jak trzeba to lecę do fizjo i się naprawiam, także pewnie się skończy na trenerze prędzej czy później. :) po prostu tak jak pisałam, postrzegam swoje chodzenie na siłownię za bardzo amatorskie i nie czułam do tej pory potrzeby wynajmowania kogoś.
@alyszek: kup skarpety crossfitowe. Niestety normalna sprawa przy ciągach. Zdarza się, ba! poprawna technika wymaga ciągnięcia "na siebie" i tym samym pokaleczone piszczele.
@Gr1mek: skoro siniak, to musi zachodzić jakieś uderzenie - tak wnioskuję. easy, ciągnę do góry, ale ten pierwszy moment podnoszenia, kiedy sztanga zaczyna jechać po piszczelach, ała.