Wpis z mikrobloga

Jak zmniejszyć libido, które jest bardzo wysokie już od dziecka? Ja nie klamie. Masturbacja nie pomaga. Po prostu jest zbyt wysokie. Myśli o selsie są ze mną odkąd psmietwm, pochłaniają zbyt wiele czasu. Zawsze boję się mówić że potrzebuje seksu więcej niż normalna jednostka. Czy są jakieś tabsy na to?
#seks #chorobypsychiczne #psychiatria #leki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vermeerrr: Tzn sądzę, że zacząłbym od ogarniętego psychiatro-terapeuty (są tacy i uważam ich za najlepszych specjalistów bo znają ludzką psychikę w pełnym spektrum) żeby zalecił jakieś działania - ktoś taki pewnie będzie wiedział najlepiej. Strzelam, że najprostszym rozwiązaniem (wręcz banalnym i nie jakimś destruktywnym) jest zacząć brać małą dawkę antydepresanta jakiegoś (oczywiście jest to rozwiązanie tylko doraźne ale pewnie ułatwi życie). Aczkolwiek mimo, że najprostsze to nie polecałbym go na
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: neuroleptyki zabijają libido,na przykład klozapina.
Ale dios mio, seks to jest jedną z najwspanialszych rzeczy które są nam dane w tym krótkim życiu. I nie tyjesz od tego ani nie masz kaca.
Jeżeli to nie przybiera obsesyjnych form, jeżeli potrafisz się tym cieszyć, to płyń w tym jeziorze.

Miliony ludzi chcą znaleźć do tego jeziora drogę. Wielu nie znajdzie. A ty chcesz zadzwonić do Pfizera żeby przyjechali je farmakologicznie
  • Odpowiedz
  • 1
@thorgoth: w sumie racja ( ͡° ͜ʖ ͡°) największą satysfakcję daję mi dobry seks w życiu. Ale większość ludzi uznaje to za puste. Niestety nie mam stanradoweg podejście do seksu który powinien wynikać z uczucia
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: psychiatra na początek, on stwierdzi co dalej. A czytałem o przypadku gdzie babka masturbował się ponad 100 razy dziennie.
Wpisz w google uzależnienie od seksu i masz trochę linków z informacjami ze stron takich bardziej medycznych.
  • Odpowiedz
I nie tyjesz od tego ani nie masz kaca.


@thorgoth: ale zjazd już masz, a w nadmiarze ryje psyche
chyba nie słyszałem o osobie co by się ruchała za dużo i była szczęśliwa, nawet bogacze co orgie robią jacyś zgaszeni tacy, nigdy się tym specjalnie nie chwalą i wysławiają pod niebiosa
jakimś dziwnym przypadkiem osoby co balans zachowują są zazwyczaj najszczęśliwsze, ciekawe dlaczego
  • Odpowiedz