Wpis z mikrobloga

Pewnie Anna Kot w rzeczywistości jest facetem, bo w ostatnim mailu podpisała się jako Anan Kot.
Po zapowiedzi, że sprawą dalej zajmie się Policja, poprosili numer konta. Oczywiście kasy nadal brak. Myślę, że zwracają pieniądze lub wysyłają buty tylko w wyjątkowo upierdliwych przypadkach, które mogą im narobić dymu. Gdy ktoś odpuszcza sobie po paru mailach staje się ich łupem. Przecież mało kto odważy się pójść z tym na Policję lub brak mu
Mi rzekomo wczoraj wysłali, i nie mam żadnego listu przewozowego. Ale pewnie tak sobie mówią, bo wysłałam im wypowiedzenie umowy i stwierdzili lepiej kretynce wysłać buty niż jej oddawać kasę
@Kinga99: Jeśli wysłałać im pocztą, to nawet go nie widzieli, skoro podany adres jest fałszywy.
Ja do dziś nie mam potwierdzenia odbioru listu poleconego. To jakby wysłać list w butelce drogą morską i czekać na odzew. Żaden Kot Ci na niego nie odpisze...
Właśnie, wyczytalam we wcześniejszych postach, ze firmy nie ma pod podanym adresem wiec wyslalam na mail i wielce mowili po tym mailu ode mnie, ze nie moga juz anulować - jasne ;-)
Ja mogłam, a mimo to wcisneli mi na siłę. Mi się wydaje, że Pani kot jest tylko pośrednikiem tej całej firmy i nie ma nic do gadania, tylko ma zbierać zamówienie i przy okazji ma zbierać opieprz od ludzi ktorym paczki nie doszły itp.
@Kinga99: ja pisalam i pisałam i pisalam, az w koncu mi odpisali z asresem do sledzenia paczki, wczoraj niby wyladowala w Warszawie a dzis zostala wyslana, tylko do kogo i co? Oni nie maja swojego adresu wiec pewnie paczki rozsylane sa bezpoarednio z chin do ludzi.
Ja dziś też pisałam pisałam.. ponoć 4 dni temu zostały wysłane, tak twierdziła pani kot - a dziś dopiero zostały wysłane do mnie, bo takie potwierdzenie dostałam na mail rano (po moim dobijaniu sie do nich i kolejnym proszeniu o oddanie kasy), śmieszy mnie fakt, ze we wcześniejszych mailach twardo upierala sie ze są wyslane wmawiajac mi ze system wysle mi link do śledzenia paczki, prosta odpowiedź bo nie chcieli oddać mi
I ktoś odebrał tą przesyłkę? Matko kochana... u mnie w ogóle odbiorca jest nieznany nadal, a pani kot już trzy razy wyslala link masakra
I ktoś odebrał tą przesyłkę? Matko kochana... u mnie w ogóle odbiorca jest nieznany nadal, a pani kot już trzy razy wyslala link masakra
Witam serdecznie Kobietki, widzę że jedziemy na tym samym wózku, cóż wydaje mi się zę warto byłoby złożyć zawiadomienie na policje... a w dalszym ciągu w stosunku prawnym ponieważ nr konta które wysyłają do przelewu jest w PL stąd muszą ustalić do kogo należy. ja zamówiłam buciki 13.09. i ciągle czekam na wysyłkę a wczoraj otrzymałam informację o tym ze moje zamówienie jest kompletowane. bombarduje kobietki mailami, ponieważ tel jest ciągle wyłączony.
W mońcu przeczytałam całość kobietki które dokonywały zwrotu prosze Was podajcie Adres na który dokonałyście przesyłki. Zalezy mi na tym ponieważ jest możliwe że pod tym adresem ową Firmę zlokalizujemy. Ja jutro wybieram sie na komisariat Policji. Nie odpuszczę tej sprawy. Ponieważ jestem osobą która nie zostawia takich spr już palicho kasa chodzi tu o zasady i sam fakt bogacenia się na cudzej krzywdzie, w tym wątku są tylko buty ale jak