Wpis z mikrobloga

od maja mam problem ze sklepem outletsport24.pl, zaryzykowałam kupno tam butów i teraz żałuję. próbuję doprosić się o zwrot hajsu, bo paczka była wysyłana już dwa razy i za każdym razem poczta polska ją zwracała do nadawcy. nie znam się na tym i nie wiem, po czyjej stronie jest wina. podpowiedzcie coś, proszę. (,)
#outletsport #zakupyzchin #pomocy #pocztapolska
  • 325
  • Odpowiedz
Buty przyszły! Miesiąc i jeden tydzień czekania w końcu przyszły. Fatalne podróbki. Stwierdziłem że będą na siłownie, ale nawet noga mi się w nich nie mieści ponieważ to rozmiar 42 a nie 43,5 :D Te z allegro ponoć od kogoś innego, oryginalne z gwarancja itp. Miały dojść już tydzień temu, według zapewnień sprzedawcy mają być do jutra. Zobaczymy
  • Odpowiedz
Ja odstapilam od umowy. Napisałam oni sie nie wywiazali bo butów nie ma juz trzy tygodnie i ze nie chce tych butów i ze chce zwrot pieniędzy. Anulowali zamówienie i dalej cisza... Napisałam ze sprawa została zgłoszona na policje ize na tym nie koniec bo jestem w trakcie pisania pozwu zbiorowego i ze nie daruje. Po paru minutach poproszono mnie o numer konta do zwrotu gotówki. Zobaczymy co z tym zwrotem. Napisałam
  • Odpowiedz
Także zamówiłem buty w owym sklepie. Na maile nie odpisują, telefonów nie odbierają. Od 08.09.2017 status na ich stronie mam, że paczka została nadana. Ostatni mail, który do mnie przyszedł jest z dn. 18.09.2017, ale mówi o statusie: w trakcie kompletowania. Porażka. Dziś im napisałem, że jeśli buty nie przyjdą do końca tygodnia lub nie zostaną przelane mi pieniądze na konto zgłoszę sprawę na policje.
  • Odpowiedz
@monikabetler: Nie licz na zwrot kasy. Mnie prosili o nr konta 2 tygodnie temu, po przypomnieniu się, przeprosili za przeoczenie i obiecali zwrot następnego dnia. Oczywiście mijają kolejne dni, a kasy nadal brak. To tylko gra na zwłokę, a pieniędzy od tych ściemniaczy nie odzyskasz. Byłabym bardzo zdziwiona, gdyby było inaczej...
  • Odpowiedz
Tez zamówiłem w sobotę ale do dzisiaj nawet przelewu nie zaakceptowali. Głupi byłem nie czytając opinii ale potrzebowałem butów na szybko. Napisałem do nich wczoraj i dzisiaj. Dzisiaj dalej im znać że czekam do końca tygodnia na zaakceptowanie przelewu albo idę na policję i będę pisać codziennie. Zobaczymy czy to coś da. Jeśli ktoś z tego tematu faktycznie poszedł na policję z oszustami to fajnie by było jakby dał znać
  • Odpowiedz
@Agnes81: I co masz zamiar z tym dalej zrobić ??? Ja im nie odpuszczę... Chodzi o fakt złodzieje #!$%@?...napisze ten pozew zbiorowy wiec jesli ktos chce sie dolaczyc proszę pisać na monikabetler@o2.pl
  • Odpowiedz