Wpis z mikrobloga

od maja mam problem ze sklepem outletsport24.pl, zaryzykowałam kupno tam butów i teraz żałuję. próbuję doprosić się o zwrot hajsu, bo paczka była wysyłana już dwa razy i za każdym razem poczta polska ją zwracała do nadawcy. nie znam się na tym i nie wiem, po czyjej stronie jest wina. podpowiedzcie coś, proszę. (,)
#outletsport #zakupyzchin #pomocy #pocztapolska
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja swoje zamówienie złożyłam w ten poniedziałek tj.16.09.2017r i dopiero później poczytałam opinie na temat owej firmy. Mój błąd...We wtorek (17.09.2017) wysłałam do nich mail z zapytaniem o status zamówienia i napisałam jakie opinie o nich są w sieci, dopisując, że mam nadzieję, że powyżej opisane sytuacje mnie nie spotkają. Oczywiście nie było żadnego odzewu ani mailowego ani telefonicznego. Napisałam do nich kilka kolejnych maili i wczoraj (18.09.2017) Anna Kot odpisała mi,
  • Odpowiedz
Moja paczka wyslana 27 września i do dziś jej nie mam. Nawet w Polsce jej nie ma, na maile praktycznie w ogóle nie odpisuja asię jeżeli już to nie na temat, straszenie policja czy innymi instytucjami nic nie daje. Mi wpieraja na siłę że obuwie jest w 100% oryginalne.
  • Odpowiedz
Rowniez zostalam oszukana. Przelew zrobilam 6 pazdziernika i czekam. Emaile pisalam dzwonilam i nic. Tyle ludzi zglosilo i zglasza ich na policje jednak to nic nie daje oni dalej oszukuja . ...
  • Odpowiedz
@tratra-tratra:
W przyszłym tygodniu idziemy na policję,co prawda buty kupiliśmy 17 października,ale kontaktu ze sklepem nie ma - na emaile nie odpisują, telefonu nie odbierają. Jak to możliwe,że tyle osób to zgłasza, a oni nadal oszukują??
Napisaliśmy właśnie do nich,że sprawa skierowana na policję,i powiadomimy media. Może tak trzeba zrobić?
  • Odpowiedz
To jest firma krzak i na pewno to nie ich jedyna strona, ktoś wspominał ze na allegro i Ebay też istnieją. Stronę internetową zawsze można założyć.
  • Odpowiedz
Witam ja również dołączam się do tematu zamówiłem buty 20 września i do tej pory ich nie mam na stronie napisane że wysyłka do 5 dni po miesiącu czasu dostaje link do śledzenia wysyłki. . nie odbierają telefonów nie odpisują na maile dosłownie nic
  • Odpowiedz
U mnie niby wysyłka była 25 września,ale nie mogłem się doprośić się o wysłanie linka do śledzenia przesyłki mimo wysłanych kilku emaily. Z drugiej strony jak mam dostać buty o dwa numery za małe i do tego podróbki to już lepiej nie przychodzą żeby podwójnie (#!$%@?ć człowieka) . Jako konsumenci jesteśmy bezradni wobec tej firmy,czytałem tu na forum ze ktoś zgłaszał te firme i do rzecznika konsumentów, policje i prokuratury a firma
  • Odpowiedz
Dzisiaj dotarły do mnie buty ale nie są to orginały.Miesiąc temu kupiłem ten model air maxów w sklepie,róznią gorszym wykonczeniem a nawet w moim modelu pudełko było większe orginałów
  • Odpowiedz