Wpis z mikrobloga

Nikomu nie polecam #dpd, słyszałem że są partaczami ale to już przegina wszystko. Zamówiłem sobie abonament z t-mobile przez telefon przyszła paczka jakoś nie było czasu żeby przestudiować wszystkich cenników i regulaminu więc zabrałem się za to kilka dni przed 14 dniami możliwości zerwania umowy a jako że umowa nie pasowała to zamówiłem kuriera przez sendit przyjechał na drugi dzień tj. 27.06 mnie w domu nie było bo pojechałem o 11 do drukarni wydrukować list przewozowy i potwierdzenie odebrania więc w domu został tylko mój różowy. Kurier miał być o 13 był o 11:20 więc dziewczyna wydała mu paczke on sam sobie wypisał kwitki bo mu sie nie chciało czekać aż dojadę z kartką (chociaż bylismy umówieni na 13-16) już pal licho. Ja zadowolony bo paczka pojechała i wszytko fajnie aż do dziś. Przychodzę do domu a tu paczka u sąsiada (sic!) z naklejką zwrot! Siadam, patrze w monitoring paczki a tam nie znaleziono adresu :l Wchodzę na internet patrze czy nie pomyliłem adresu ale nie wszystko okej, dzwonie do DPD tam znowu przełączenia od Aifasza do Kajfasza rozmawiam z lekko 10 osobami każdemu tłumacze o co chodzi nikt nic nie wie dopiero jedna Pani uprzejmnie mnie poinformowała że kurier który odbierał paczke jako adres odbiorcy podał adres do SENDIT! Proszę o przełączenie z kimś kompetentnym bo coś tu się odjaniepawliło i to poważnie. Znowu 10 minut słuchania melodyjek ja to znowu opowiadam wylewam żale że ja nie mam zamiaru płacić za ich niechlujność 149 zł bo jakiś Sebek pomylił adresy i jestem ciekawy jak on w ogóle prawo jazdy zdał że p-----ł adres płatnika z adresem odbiorcy ... ale DPD rozkłada ręce i tylko słysze sorry nic z tym ziomeg nie zrobimy jesteś u-----y. Nie polecam nikomu tego gówna które chce się nazywać firmą kurierską. Ja jestem u-----y na 25 miesięcy na abonament którego nie chce i na pewno tego tak nie zostawię, ktoś z tej podfirmy będzie bulił za to. Zaraz ogarniam pismo z reklamacją i skorzystanie z usług prawnika. Najlepsze jest info że mam powiedzieć T-mobile że wyszła taka afera i na pewno zrozumieją XD NO K---A NA BANK! #dpd #kurier #afera #januszebiznesu #oswiadczenie #gorzkiezale #boldupy #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jam_nick: To wyobraź sobie że #dpd nie chce mi oddać 2000zł za stół który r-------i w transporcie (stół 50kg, powinny przywieźć dwie osoby, przywiozła jedna). I też walczę z nimi i z ich ubezpieczycielem.
  • Odpowiedz
@jam_nick:

Zamówiłem sobie abonament z t-mobile przez telefon przyszła paczka jakoś nie było czasu żeby przestudiować wszystkich cenników i regulaminu więc zabrałem się za to kilka dni przed 14 dniami możliwości zerwania umowy a jako że umowa nie pasowała to zamówiłem kuriera przez sendit przyjechał na drugi dzień tj. 27.06 mnie w domu nie było bo pojechałem o 11 do drukarni wydrukować list przewozowy i potwierdzenie odebrania więc w domu
  • Odpowiedz
@jam_nick: Też miałem paczkę nadaną przez Sendit, kurier miał odebrać o 13 bodajże, przyszedł o 10.
Grzecznie przeprosiłem i powiedziałem, że paczka nie jest gotowa, następnie nadałem ją w punkcie DPD beż żadnych problemów. Wyjechała tego samego dnia, a ja nic więcej nie płaciłem.
  • Odpowiedz
@jam_nick: Uważałbym ze stwierdzeniem, kto tutaj dał d--y. Ty z ociąganiem się w kwestii przeczytania umowy w 14 dni, twój #rozowypasek ktory dał paczkę bez żadnych papierów czy kurier DPD.

Ja jestem u-----y na 25 miesięcy na abonament którego nie chce i na pewno tego tak nie zostawię, ktoś z tej podfirmy będzie bulił za to. Zaraz ogarniam pismo z reklamacją i skorzystanie z usług prawnika.

Nie wiem, czego oczekujesz XD
Że DPD ma teraz płacić tobie za abonament?
Poza tym potrzebne dokumenty od Sendit dostaje się od razu na skrzynkę, a nie z opóźnieniem jednodniowym, mogłeś je wydrukować 26 czerwca ( ͡
  • Odpowiedz
@jam_nick: Nie bronię kuriera w tym momencie, ale sam nie dopełniłeś należności (miałeś 14 dni na przeczytanie umowy, czyli miałeś ją od jakiegoś 16 czerwca, a zrobiłeś to na kilka dni przed końcem, nie wydrukowałeś listu Sendit od razu jak go otrzymałeś i nie przygotowałeś paczki do wysyłki sugerując się godzinami przekazanymi przez Sendit. W mailu tym (picrel) jest informacja, że Rzeczywista realizacja zlecenia w powyższym terminie zależna jest od
c.....u - @jam_nick: Nie bronię kuriera w tym momencie, ale sam nie dopełniłeś należn...

źródło: comment_v8IDt3CQV0niS6k9G8OEIN08NGu7wC04.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz