Wpis z mikrobloga

@andrzejcebula_reload: Zacytuję swój komentarz sprzed tygodnia, bo nie chce mi się pisać tego samego. Odnośnie dlaczego nie kupujemy nic od SFD "Po aferze z sypaniem soi do białka kilka lat temu ta firma jest spalona u większości osób siedzących w temacie. Swoją drogą tak spieprzyć, gdyby byli uczciwi parę lat temu, to pewnie KFD nie miałoby w ogóle z nimi szans, a tak sami się zaorali."
@Cojestpiec: Jak by dalej kombinowali coś to by konkurencja z chęcią pokazała wyniki badań by ich udupić. Właśnie po tam tej aferze wszystkie białka z polski są ok. Najlepiej brać treca, olimpa, kfd i sfd (allnutrition). Ostatnio afery były z białkami z murci bo mają słąbsze normy dotyczące zawartości białka. Wielu producentów deklarowało np 80g białka na 100g a było 52g :D A bulkpowders to omijał bym szerokim łukiem ze względu
@JBZM:

Jak by dalej kombinowali coś to by konkurencja z chęcią pokazała wyniki badań by ich udupić


Toteż z tego założenia wychodzę.

Najlepiej brać treca, olimpa, kfd i sfd (allnutrition)


Wat, to całe allnutrition to jest marka sfd? A ja myślałem, że im srogo sypnęli na promocję bo zawsze na szczycie listy wyszukiwań i zawsze dodają jakieś próbki do paczek xD

Najlepiej wspominam białko Olimpa ale trochę cebula jestem i chyba