Wpis z mikrobloga

@wund3r: Dziękujemy. Zachęcamy do rekomendowania nam osób zainteresowanych. Płacimy 1000zł jak zatrudnimy osobę :)

@mama_Andrzejka: Nie korzystamy u nas z Javy, więc trochę ciężko może być - nawet jak stażystka jest bardzo ogarnięta :)

@gate-a20: Full Stack docelowo. Początkowo nie wymagamy nawet znajomości żadnego frameworka - ani angularjs, ani symfony :)
  • Odpowiedz
@sha4ky przy 4k netto i małym zusie (+chorobowe i 100zł koszt biura księgowego) na konto wpada 3k. Pamiętajmy, że to są początkowe warunki i dla naprawdę kogoś junior, który nie potrafi wszystkiego co wpisaliśmy w ogłoszeniu. Przy 6k ta kwota to już 4,6k netto. Do tego dochodzą benefity, szkolenia i możliwość pracy z doświadczonymi programistami, którzy gwarantują szybki wzrost umiejętności = pieniędzy.
Oferta jest ciekawa i szukamy osób, które chcą się z
  • Odpowiedz
@EasySend: takiej ze wyjdzie podobna stawka na rękę po wszystkim, szczerze mówiąc to nie chce mi się z Wami już prowadzić dyskusji, mam nadzieje ze znajdzie się chętny i tyle ode mnie
  • Odpowiedz
@Polinik: hehe :D Poszukiwany żywy. A czemu jeszcze do nas nie trafił? Nie wiemy właśnie, dlatego go poszukujemy, żeby zadać mu to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@EasySend: A, myślałem, że był, ale się przestał pojawiać i się martwicie co z nim. Już chciałem sugerować zgłoszenie zaginięcia na Policję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz