Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

739

Ministerstwo Rodziny przeciwko Domowi Chłopaków w Broniszewicach

Słynny Dom Chłopaków w Broniszewicach - miejsce, które od 75 lat jest prawdziwym DOMEM dla chłopców i dorosłych mężczyzn z najcięższymi niepełnosprawnościami od przyszłego roku nie będzie mógł przyjmować nowych dzieci.

Serpentesfire
Serpentesfire
Serpentesfire
z
youtube.com
dodany: 22.04.2026, 18:38:18
  • #
    domchlopakow
  • #
    broniszewice
  • #
    ministerstwo
  • #
    rodzina
  • #
    niepelnosprawni
  • #
    zakonnice
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Stowarzyszenie na rzecz Chłopców i Mężczyzn
mapz
z schm.org.pl
  • 9

Komentarze (43)

najlepsze

dobry-informatyg
dobry-informatyg
23.04.2026, 07:02:17 via Wykop
  • 210
kasa zostanie przetransferowana na dom pomocy kobietom
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomilipin
tomilipin
tomilipin
23.04.2026, 08:46:40 via Wykop
  • 52
@dobry-informatyg: w ramach pozytywnej dyskryminacji, więc wszystko ok.
  • Odpowiedz
tommek77
tommek77
tommek77
23.04.2026, 09:03:31 via Wykop
  • 7
@dobry-informatyg: W projekcie chodzi o to żeby DPS-y były tylko dla osób dorosłych, jeżeli jest gdzieś dom dla dziewczyn to też zamkną.
  • Odpowiedz
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec
23.04.2026, 06:59:40 via Wykop
  • 125
Mężczyźni w tym kraju służą do zap-----lania, często do usr--ej śmierci, na przywileje i socjal dla kobiet. Czekam na moment, aż pomoc medyczna będzie różnicowana ze względu na płeć. Bo czemu nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bzibziak
bzibziak
bzibziak
23.04.2026, 07:10:58 via Wykop
  • 57
@Z_d--y_strzelec: przecież już masz więcej programów profilaktycznych adresowanych do kobiet, do tego akcje typu mammobusy na wioskach itp.
  • Odpowiedz
fonderal
fonderal
fonderal
23.04.2026, 07:13:03 via Wykop
  • 15
@mihau-de: ojciec pracował w państwowej firmie, w której lekarzem zakładowym był ginekolog.
Zwolnienia wypisane mężczyźnie przez ginekologa nie szokowały w firmie, bo sama go zatrudniła. Ale te spojrzenia kobiet za ladą w aptece, gdy przynosił receptę z pieczątką ginekologa:)...
  • Odpowiedz
robert-kuzba
robert-kuzba
23.04.2026, 06:54:49 via Wykop
  • 74
Dlaczego to znalezisko ma 16+?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ibilon
ibilon
ibilon
23.04.2026, 07:03:45 via Wykop
  • 102
@robert-kuzba: Żeby niezalogowani go nie zobaczyli.
  • Odpowiedz
blondasek1993
blondasek1993
blondasek1993
23.04.2026, 08:13:20 via Wykop
  • 31
@ibilon: ciekawe która feministka to ustawiła...
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 23.04.2026, 07:21:42 via Wykop
  • 47
Mężczyźni są dyskryminowani w Polsce na każdym kroku. Dlaczego więc nie miałbym być mizoginem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elena-mary
elena-mary
23.04.2026, 20:11:13 via Wykop
  • 3
@cuceusz: ale ta ustawa nie dotyczy mężczyzn tylko wszystkich placówek gdzie są dzieci i dorośli. Wystarczy obejrzeć program który się komentuje.
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
23.04.2026, 08:02:21 via Wykop
  • 38
Dominikanki złe, trzeba zabrać kasę i przeznaczyć ją na rozwój i dotacje dla kobiet, jakieś muzeum LGBTRTVAGD lub na tworzenie ośrodków dla inżynierów. Ma być nowocześnie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frost_frank
frost_frank
23.04.2026, 07:27:28 via Wykop
  • 26
Nigdy bym nie przypuszczał że będe popierał Józefaciuka. Fajnie że sygnalizuje też problemy mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanTadeusz
JanTadeusz
23.04.2026, 08:54:01 via Wykop
  • 21
Walka z organizacjami koscielnymi na pelnej kurtyzanie. Potem dziwimy sie ze Braun ma 10%
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_jeti
ja_jeti
ja_jeti
23.04.2026, 19:23:04 via Wykop
  • 3
@JanTadeusz: ja bym obstawiał że Braun ma już około 15% realnego temu system tak się stara go wdeptać w ziemię, jego rozprawa sondowa to farsa ale nie biorę tego pod uwagę że takimi działaniami zrobią z niego męczennika.
  • Odpowiedz
koziolek666
koziolek666
23.04.2026, 09:12:38 via Wykop
  • 3
A ktoś w ogóle rozumie, o co w tym chodzi? To nie jest kwestia „że mężczyźni”, ale kwestia połączenia opieki nad dorosłymi i dziećmi w ramach jednej placówki. Tak naprawdę wystarczyłoby, żeby ten DPS podzielił się na dwie osobne jednostki i tyle. Problem wynika z rozliczalności tego typu placówek. W przypadku pomocy skierowanej do osób dorosłych środki daje ministerstwo zdrowia, a w przypadku opieki nad dziećmi dodatkowo jeszcze ministerstwo edukacji. I w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jamajskikanion
jamajskikanion
23.04.2026, 19:31:39 via Wykop
  • 1
Mężczyzna w Polsce jest traktowany jako aktywo które zużywa się w procesie produkcji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elena-mary
elena-mary
23.04.2026, 20:10:52 via Wykop
  • 0
@jamajskikanion: ale ta ustawa nie dotyczy mężczyzn tylko wszystkich placówek gdzie są dzieci i dorośli. Wystarczy obejrzeć program który się komentuje.
  • Odpowiedz
alter21
alter21
alter21
23.04.2026, 06:58:07 via Wykop
  • 1
to jest polska po-pisu, psl i lewicy.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pas-ze-mna-owce
Pas-ze-mna-owce
23.04.2026, 07:01:28 via Wykop
  • 5
@alter21: ta, I specjalnie pomijasz konfe i Brauna chcących nas zagnac do wojska obowiązkowo
  • Odpowiedz
ibilon
ibilon
ibilon
23.04.2026, 07:04:25 via Wykop
  • 4
@Pas-ze-mna-owce: Od kiedy konfa i Braun są w rządzie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3291
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2558
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2408
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
1992
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1942
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #broniszewice

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking