Wpis z mikrobloga

Bądź różowy pasek po rozstaniu
samotność motzno
#tinder
Boże, co ja tu robię, wszyscy są tacy namolni i nieokrzesani?
dobra, w końcu jakiś normalny, z którym można porozmawiać
do tego ładny
trochę chamski, ale spoko, przystojny #logikarozowychpaskow
umawiacie się do knajpy na obiad
gdy już jesteś na miejscu otrzymujesz od niego info, że „sorry, ale zapomniałem - umówiłem się z kumplami na piwo”, przełóżmy na jutro
- Że co, #!$%@??
#!$%@? lvl over 9000, no ale dobra – przyszłam, to już coś zjem, bo knajpa spoko, a brzuch szaleje jak chodnik na myśl o spotkaniu z głupim ryjem Jana Rodzenia
Mam już wchodzić, gdy widzę, że spogląda na mnie jakiś smutny gość, który też ma w łapie komórkę
Uśmiecha się nieco creepy i pyta „co, ciebie też ktoś wystawił?”
Jak dla mnie nieco za otwarcie, ale biorąc pod uwagę, że przed chwilą klęłam do komórki, to w sumie zrozumiałe
Dobra, zaczynamy mimo wszystko gadać przy fajku
Gość urody radiowej, ale wyjątkowo sympatyczny i wygadany
Ustalone, że idziemy na obiad razem, a tamci niechaj się gonią
Mijają dwa tygodnie, regularne gadki, w końcu idziesz do niego
Odstawiasz się i lecisz, Kingus dasz radę, ta noc jest twoja!
Gadka, winko, heheszki. W końcu on leci do latryny
korzystasz z okazji, by w końcu wypuścić z siebie ducha trawionego właśnie spaghetti
#feelsgoodgirl
Alkohol szumi
myślisz sobie, ze w sumie dobrze wyszło z tamtym chamem
poznałaś dzięki temu miłego i spokojnego chłopaka
Jesteś #rozowypasek, także no, trzeba mu pokazać, tym bardziej po winku
Para jeszcze nie usunięta – ale mu dam do wiwatu
piszesz mu, że z takim podejściem, to współczujesz następnym dziewczynom
#usunkonto chamie itd
Brrrr Brrrr
Fuck, co to, mój brzuch?
Nie… to komórka mojej spokojnej, miłej, sympatycznej i nienagannej randki.
#!$%@?, zablokowane, widać jednak powiadomienia
„Kinga napisała do ciebie”
„Że co, #!$%@??” no. 2
Tak więc no… gość zrobił sobie fejkowy profil, z którego pisze do lasek (bo podejrzewam, że nie byłam pierwsza), a następnie przychodzi na spotkanie sam, a przed pojawieniem się rzuca jakieś chamskie teksty. Gurwa, to jest nie do pomyślenia. Zdjęcie jego japy już mam, także niebawem powrzucam na grupy, by ludzie nie zostali podobnie wystrychnięci na dudka jak głupia ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A już myślałam, że może coś z tego będzie, eh.
W sumie to też #logikaniebieskichpaskow i #podrywajzwykopem oraz #twnbf
  • 248
@kingus

Rozumiem, że gdyby Tobie wpadła w oko jakaś dziewczyna, która byłaby nieco nieuprzejma, to z miejsca byś stwierdził, że to jednak nie to?


Jest różnica pomiędzy trochę nieuprzejma, a trochę chamska. I tak, dobrze rozumiesz. Próbowałem już takich relacji, nigdy nie były warte poświęconych na nie nerwów i czasu. Jak ktoś już na wstępie nie odznacza się kulturą lub nie pojmuje, że swoboda przychodzi wraz z wzajemnym poznaniem się to dziękuję
@kingus: Tak trochę z innej beczki. Konto zarejestrowane masz już ładnych parę lat i nagle się odezwałaś, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy reklama "Apteki ze środkami na potencję" na Twoim profilu to jakieś lokowanie produktu w kontekście tej historii z tinderem i randkowaniem?
@kingus: #!$%@? akcja i typ jest oszustem to oczywiste, ale gdyby nie to na pewno nigdy byście się nie spotkali. Pewnie typ jest sfrustrowany, bo nikogo nie może sobie znaleźć stad #!$%@? takich akcji. Sam chyba spróbuje coś podobnego, bo tez mam brzydka mordę -_-
@idol89:

Cóż, do tej pory ograniczałam się do przeglądania głównej i mirko, jakoś nie było czasu się socjalizować.
Niedawno zakończyłam związek oraz parę innych rzeczy, które kradły mi czas, zatem cóż - pomyślałam, że może byłoby po prostu fajnie wejść, z kimś pogadać, tak po prostu po ludzku i z nudów
Gdyby napisał do mnie normalnie, to dlaczego miałabym z nim się nie umówić?


@kingus: No no, nie dość że próbujesz oszukać siebie, to jeszcze myślisz, że inni ludzie się na to nabiorą xD

Po tym tekście:

trochę chamski, ale spoko, przystojny


Nie wierzę w żadną próbę wybielenia się tutaj. Masz ból dupska, bo koleś zastosował fortel aby mieć w ogóle jakiekolwiek szanse na zwrócenie na siebie uwagi. Najpierw wolałaś gadać z
dokładnie. ja osobiście jestem trochę przerażona tym, że tylu ludzi przyklaskuje najzwyklejszemu oszustowi, jeszcze nazywając jego zagrania sprytnymi i inteligentnymi (ʘʘ)


@MadIen:

A jak inaczej nazwać te zagrania? #!$%@?ąc od całej sytuacji to nie wiem czy wiesz, ale przeciętny złodziej/kombinator ma wyższy iloraz inteligencji i jest właśnie sprytny, ale rozumu to mu często brakuje. Więc dyskredytowanie jego inteligencji i sprytu to słaba opcja, cel w jakim je
@kipowrot:

Eh, pisałam, o co poszło - w tym samym czasie rozmawiał w ten sposób z wieloma innymi dziewczynami.

Jak w ogóle możecie pisać, że poszło o wygląd, przecież gdyby miało to tak duże znaczenie, to chyba bym się z nim przez tyle czasu nie umawiała, prawda?
dokładnie. ja osobiście jestem trochę przerażona tym, że tylu ludzi przyklaskuje najzwyklejszemu oszustowi, jeszcze nazywając jego zagrania sprytnymi i inteligentnymi (ʘʘ)


@MadIen: Oszustowi? Czy ja wiem? Gość zastosował co prawda nieczystą sztuczkę, ale przecież z jego "prawdziwą formą" wcale nie musiała gadać i się zadawać. Jedyne co zrobił, to przygotował grunt pod swoją średniej jakości facjatę tworząc obrazek "przystojni to #!$%@? - daj szansę brzydszemu".

Akcją z
@Khaine: wytłumaczenie, że mogę być zły i kręcić bo inni kręcą i to jeszcze bardziej to wytłumaczenie przegrywów.
nikt normalny nie musi się uciekać do takich słabych akcji.
a jeśli nie jesteś fotogeniczny to zarywaj do dziewczyn w realu a nie na tinderze.
@trzeci_z_czterech: dobrze świadczy o nim to, że myśli i szuka sposobu na znalezienie dziewczyny, zamiast marnować życie bo przecież ma „radiową urodę” i nasza koleżanka tak jak pewnie reszta dziewczyn ma go w dupie i przesuwa w lewo
@elokompaniero: Może, nigdy nie miałem tam konta i nie znam nikogo kto by miał (albo nic mi o tym nie wiadomo), więc nie chcę się za bardzo na temat tego portalu wypowiadać ale pewnie masz rację. Z tego co tu piszą to w sporej mierze portal do szukania sexu nie miłości więc w podejściu, o którym piszesz nie było by nic szczególnie złego, pod warunkiem, że od razu się to zaznacza
Oszustowi? Czy ja wiem?


@Khaine: wrzucanie cudzych zdjęć na tindera i bajerowanie lasek nie jest oszustwem, poważnie? dla mnie to podobny poziom jak zdjęcia, na których ktoś wygląda o 20 kg szczuplej.

ale co w sytuacji gdyby się wytłumaczył, że zastosował fortel wiedząc, że bez niego by nie miał szans?


@Khaine: to ma problem, bo teraz nie dość, że jest brzydki to jeszcze jest cwaniaczkiem. o ile ten pierwszy ma
@trzeci_z_czterech: skoro posunął się do aż tak wyrafinowanego sposobu to widocznie nic innego nie pomagało i jestem w stanie zrozumieć takie zachowanie, ale tylko w takim przypadku! Jeżeli to był jednak sposób na wyrywanie lasek hurtowo to rzeczywiście jest to chamskie.
A gdyby jakaś „laska” zrobiła coś podobnego w stosunku do mnie to na 100% nie odrzucał bym jej od razu, szczerze mówiąc to chętnie kontynuowałbym tę gierkę ale na swoich
a jeśli nie jesteś fotogeniczny to zarywaj do dziewczyn w realu a nie na tinderze.


@trzeci_z_czterech: Już nie muszę na szczęście. Aczkolwiek styczność z kobietami przez internet fantastycznie uczy pewnej dozy pragmatyzmu w kontaktach z nimi. Uczy też pewnej dozy bezwzględności, którą one często i gęsto przejawiają wobec facetów jednocześnie płacząc jacy to oni są dla nich niedobrzy - kiedy same robią dokładnie to samo i zwykle to one zaczynają magiczny
@trzeci_z_czterech: ja uważam, że lepiej przeżyć coś ciekawego niż potem do końca życia żałować. Wiele dziewczyn leci na pieniądze, co według mnie jest jeszcze gorsze niż taka zagrywka ale jakoś nie widzę w tym problemu, taki świat...