Wpis z mikrobloga

@mk321 oskarek to taki internetowy cwaniaczek (tylko raczej o pozytywnym wydzwieku) tutaj fifacoins, tu pewnie czyms handluje w internecie, tutaj bitcoiny kupi i tak kula ;)
  • Odpowiedz
@Rabusek: Przeżyłem chyba wszystkie ery mądrych urządzeń mobilnych, począwszy od Windowsa CE i wszystkie możliwe terminarze, kończy się na papierowym z marketu:D Robię w CS/IT, mam pierdylion gadżetów a i tak najlepiej mi się myśli rysując jakieś nabazgrane jak kura pazurem diagramy na papierze/whiteboardzie. Lubię papier bo nie wymusza formatowania i łatwo się rysunki robi. I szczerze mówiąc jak mam napisać więcej niż trzy słowa na klawiaturze ekranowej to mnie
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa O co wam do jasnej cholery chodzi z tym "pismem pierwszoklasisty" albo "pismem dziecka"? Ciągle czytam jakieś komentarze "hehe tak się nie pisze hehe. Tak dzieci piszą", "jak można tak pisać tę literkę!!!??? Przecież tak w podstawówce uczyli!!! Trzeba koniecznie pisać inaczej niż cie uczyli w podstawówce. Nawet na wspak, ale koniecznie inaczej!!!". Co jest dziecinnego w pisaniu jakichś liter tak jak cie uczyli w szkole zamiast wymyślać na siłę
  • Odpowiedz
@tytjan17: bo dziecko to sie dopiero uczy pisać i koślawi, a w trakcie szkoły ma sobie wyrobić charakter pisma. osoby, którym to sie mowi (najcześciej faceci) najwidoczniej zaprzestali nauki pisania na tym etapie.
  • Odpowiedz
@tytjan17: Szczególnie, że to w ogóle nie jest szkolne pismo. Nie wiem jakie są współczesne metody dydaktyczne ale zwykle biło się linijką po łapach za pisanie drukowanymi literami. Chyba, że zaprzestali uczenia pisma odręcznego i dają dzieciom Ariala/Comic Sans do skopiowania?
  • Odpowiedz