Wpis z mikrobloga

@Rihter: Wlasnie nie rozumiem tego rozjazdu w kursie miedzy np. bitmarket a bitbay... Nie da się kupić na jednym taniej, przelać na inną platformę i sprzedać drożej? Czy koszty przekazu będą na tyle duże, że się to nie opłaca?
@Rihter: hodlowanie jest wspaniałą rzeczą, dzięki czemu bitcoin jest i będzie wielki. Brawo Polacy. Nie płacenie za kawę czy cokolwiek ale trzymanie liczy się najbardziej.
Jeżeli chodzi o eterfiata to szczerze mówię Ci teraz. Gdybym nawet wiedział, że to coś jutro będzie 3 razy droższe to nie kupiłbym. To kwestia idei a nie kasy. To coś jest zaprzeczeniem wszystkiego o co walczę. O ile jeszcze ETC kupiłbym to to coś ma
@pawlo74 Doskonale rozumiem co masz na mysli ale nie można chwalić jednych za trzymanie BTC a negować drugich za to samo z ETH. Ogólnie wydaje mi się ze większość ma w dupie kwestie techniczne, liczy się tylko spekulacja.
@Rihter: mówisz mi, że liczy się tylko kasa? Nie dla wszystkich. Niektórzy chcą coś zmienić. Nie interesuje mnie spekulacja ja ciężko pracuję na bitcoina i w ten sposób zdobywam go. To, że nikt nie dodrukuje go i nie okradnie mnie w ten sposób wystarczy mi.
Nie szanuję ani eterfiata ani ludzi, którzy się tym kalają, to są ludzie, którzy nie rozumieją o co chodzi z tym bitcoinem ani nie rozumieją po
ETH ma to w dupie, może cię pozbawić środków i pocałuj misia w dupę. Parę osób decyduje co się stanie

Dlatego pawlo się zgodzi, że to syfcoin. Już chyba bezpieczniejsze są dogecoiny


@fervi: to dlaczego ma taką wartość i volume?
@Ranger: Bo jest pompowany przez firmy i korporacje.
No i ludzie traktują kryptowaluty nie jako hmm ... przedmiot (czy coś w ten deseń), a jako "droga do milionera"
@Rihter: 2) Anulować kontrakt i złamać świętą zasadę nienaruszalności i ostateczności. Ethereum w środowisku kryptowalut będzie praktycznie spalone (brak zaufania) jednak banki i korporację współpracujące z projektem będą pewnie zachwycone. Tam zasada nienaruszalności i ostateczności jest wbrew ich interesom gdyż pozbawia ich możliwości manipulacji i kontroli. Takie działanie i brak zaufania do projektu może również zakończyć się spadkiem kursu. Rodzi się więc pytanie czy warto odzyskiwać 3.6mln ETH, które po takiej