Wpis z mikrobloga

  • 1
@pustek110 Skoro nie było to zgłoszone to skąd policjanci mają mieć pewność że to zbiórka prawdziwa a nie próba oszustwa ? Zabezpieczaniem terenu pod nielegalna zbiórkę to by by się dorobili jeszcze zarzutu o współudział w przypadły gdyby to był oszustwo.
  • Odpowiedz
@szymon-jagodzinski-1: ja jestem z Ząbkowic, a Głowackiemu #!$%@? w dupe. Raz parada nie była charytatywna. Dwa #!$%@? jest a nie mistrz świata. Trzy mam do opowiedzenia ciekawą historię. Kiedyś mnie i moich ziomków (ze 30 typa) #!$%@? ze skateparku, żeby ten cwel mógł sobie jeździć. Spytacie jak to? Otóż Pan były burmistrz Kotowicz umówił się z jego matką (lokalne media) że oddadzą mu plac skateparku w zamian za poparcie.
  • Odpowiedz
@kw401: widziałem całe zajście przez okno i błagam Cię przestań. Nie chciałbyś, żeby jakiś debil jechał na baku po kostce brukowej kierownica w kierownice z innymi motorzystami, kiedy na chodnikach jest pełno ludzi.
  • Odpowiedz
@pustek110 ale argument z dupy, jakby tak było to za każdym razem jakbym cisnął 300km/h to bym mówił że to charytatywnie. Zresztą niżej ktoś napisał że wokół ludzi jeździli, dziecko by przebiegało, nie zauważyliby i trzeba by zbierać kasę na kolejną kalekę w najlepszym przypadku.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Kolego a możesz prawdę pisać ?, kto mu auto porysował bo zrobiliście na złość ?. A nie napisałeś teraz ,ze macie zrobiony skatepark za 200 tyś ?. Wiesz ,ze Marcin jest ambasadorem Ząbkowic Śląskich ?, wiesz ,ze burmistrz miał mu zapewnić miejsce zastępcze ?
I pytanie zasadnicze co ty zrobiłeś dla swojego miasta żeby je w jakikolwiek sposób wypromować ?.
Wiec skończ pisać farmazony bo czytać się tego nie
  • Odpowiedz
@OstatecznyArgument: @ElCidX: @Styrmir: @Variv: @pustek110: @SuchyArbuz:
Parada była zabezpieczona przez policję, odcinek drogi został wyłączony z ruchu, zabezpieczony od osób postronnych, trafił na policjanta który tak na prawdę przekroczył swoje uprawnienia chciał mu dopierdzielić. Rozmawiałem zarówno z osobami które były na miejscu jak i z samym zainteresowanym. Składa odwołanie związku z nałożonym mandatem karnym ponieważ po weryfikacji wyżej wymienionej sytuacji
  • Odpowiedz
@szymon-jagodzinski-1 mamy po 10 latach błagania 3 pokoleń skejtów. Może być sobie kim chce, ale poza prawem nie jest. I niby gdzie kłamałem? Że z powodu szemranych ukladzikow jego mamy nas stamtąd #!$%@?? Sam się #!$%@? tym chwalił
  • Odpowiedz
@szymon-jagodzinski-1 nie kłam ty może. Była jedna suka z przodu i karetka z tyłu. Droga nie była wyłączona z użytkowania. Chodniki​ były nie ogrodzone. Zlot motocyklowy też nie był dla toski, bo może 2 lata temu też zbierali na dziecko które ma teraz 8 miesięcy? #!$%@? uprzywilejowanego bananowca, który myśli że może więcej.
  • Odpowiedz
Składa odwołanie związku z nałożonym mandatem karnym ponieważ po weryfikacji wyżej wymienionej sytuacji został on dany niezgodnie z prawem przez policjanta lokalnej komendy.


@szymon-jagodzinski-1: a czyli jazda bez dokumentów na niezarejestrowanym motorze i to jeszcze na baku jest w pełni legalna? supcio
  • Odpowiedz