Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #
Ehh, jak zwykle nie wiem co robić i jak zareagować, moze mi doradzicie, bo nie wiem czy cos jest ze mna nie tak czy wszystko ok.
Wczoraj świętowaliśmy z Markiem tydzień znajomości. Nie jakoś specjalnie ale kino, kwiaty wino itd. :-)
Podczas kolacji było bardzo miło do momentu gdy nie złożył mi propozycji. Nigdy nie zgadniecie jakiej


A jak się zaczął tłumaczyć głupio

No wiesz Mango, może Ci sie wydawać że jestem egoistą i chcę ten trójkąt dla własnej korzyści (fmf), ale żeby Ci udowodnić, że tak nie jest możemy najpierw spróbować mfm.

No trochę mnie wryło nie powiem, poza tym jesli mialabym wybierac to sama wolalabym fmf wiec inicjatywa z drugim facetem wyszla od niego. Jeszcze cos tlumaczyl, ze nie musi byc anala bo moze byc uklad oral + klasycznie ale to juz moge sobie wybrac a on sie dostosuje ( ͡º ͜ʖ͡º).
Sama nie wiem, moze jestem staroswiecka ale troche to dla mnie obleśne. Z drugiej strony to nowe przygody i doznania, może mi się spodoba?
W dzisiejszych czasach takie praktyki są ok? Bo juz tak mam w glowie namieszane, ze szkoda gadac...
A wy co myslicie?

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #
Ehh, jak zwykl...

źródło: comment_Gt83wS08GmS134hQTq2lSpcRttZcBnhd.jpg

Pobierz

Zgodzilibyscie sie na trojkat? Jesli tak to w jakiej opcji?

  • Nie 39.4% (1160)
  • Tak, fmf 50.9% (1497)
  • Tak, mfm 9.7% (286)

Oddanych głosów: 2943

  • 117
  • Odpowiedz
@MangoZjem: > nie chce wyjsc przed nim na staroswieckiego dziada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myślę, że to wszystko tłumaczy - grasz tylko. Może lepiej iść trochę bardziej "za głosem serca"? Może Ty wcale tego nie chcesz tylko Ci się facet podoba czy cos w tym klimacie dlatego jesteś gotowa na jakieś 'wyrzeczenia' z tego powodu??
  • Odpowiedz
@MangoZjem: nie rozumiem czemu pytasz innych? Sama musisz ocenić jak się z tym czujesz i czy chcesz. Tylko nie rób nic przeciwko sobie, jeśli jesteś ciekawa to spróbuj. Nie patrz na ludzi, których to szokuje bo każdy ma inną seksualność, jedna brzydzi się pomyśleć o wzięciu do buzi, a inna z przyjemnością połknie. Różni ludzie - różne potrzeby. Oceń sama jak będzie dla Ciebie dobrze i jak się będziesz z tym
  • Odpowiedz
@MangoZjem: andzelika odejdz od komputera, matme musisz poprawic, swoja droga musisz byc strasznie zalosna i nudna piszac te swoje historie, nie dziw sie, ze seba z 2b zostawil cie
  • Odpowiedz
@MangoZjem: co to za opowieść non-science-fiction? tydzień znajomości i trójkąt?
i gdzie opcja w ankiecie "TAK dla obu wariantów"? oraz stosujemy nomenklaturę krajową 2m+1k, albo 2k+1m, a nie jakieś mlm-y.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: w trójkąty można się bawić zanim jest się w związku i z kimś kogo nie traktujemy poważnie. W każdym innym wypadku poważne relacja nie powstanie lub się #!$%@? jeśli takowa była. Jeśli Ci proponował to tak na serio to raczej nie myśli o Tobie poważnie, albo nie zdaje sobie sprawy, że na drugą osobę już wtedy nie patrzy się tak samo.
  • Odpowiedz