Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #
Ehh, jak zwykle nie wiem co robić i jak zareagować, moze mi doradzicie, bo nie wiem czy cos jest ze mna nie tak czy wszystko ok.
Wczoraj świętowaliśmy z Markiem tydzień znajomości. Nie jakoś specjalnie ale kino, kwiaty wino itd. :-)
Podczas kolacji było bardzo miło do momentu gdy nie złożył mi propozycji. Nigdy nie zgadniecie jakiej


A jak się zaczął tłumaczyć głupio

No wiesz Mango, może Ci sie wydawać że jestem egoistą i chcę ten trójkąt dla własnej korzyści (fmf), ale żeby Ci udowodnić, że tak nie jest możemy najpierw spróbować mfm.

No trochę mnie wryło nie powiem, poza tym jesli mialabym wybierac to sama wolalabym fmf wiec inicjatywa z drugim facetem wyszla od niego. Jeszcze cos tlumaczyl, ze nie musi byc anala bo moze byc uklad oral + klasycznie ale to juz moge sobie wybrac a on sie dostosuje ( ͡º ͜ʖ͡º).
Sama nie wiem, moze jestem staroswiecka ale troche to dla mnie obleśne. Z drugiej strony to nowe przygody i doznania, może mi się spodoba?
W dzisiejszych czasach takie praktyki są ok? Bo juz tak mam w glowie namieszane, ze szkoda gadac...
A wy co myslicie?

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #
Ehh, jak zwykl...

źródło: comment_Gt83wS08GmS134hQTq2lSpcRttZcBnhd.jpg

Pobierz

Zgodzilibyscie sie na trojkat? Jesli tak to w jakiej opcji?

  • Nie 39.4% (1160)
  • Tak, fmf 50.9% (1497)
  • Tak, mfm 9.7% (286)

Oddanych głosów: 2943

  • 117
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Twoje wybory w kwestiach seksualności to Twoja sprawa więc nie odpowiem na zadane w ankiecie pytanie...ALE pytanie się o trójkąt po tygodniu znajomości jednoznacznie wskazuje jaki stosunek ma do Ciebie Twój Marek.
  • Odpowiedz
licze na powazna relacje

trójkąt

pomyslalam ze takie mamy czasy i swingersing i inne urozmaicenia sypialniane staly sie norma. nie chce wyjsc przed nim na staroswieckiego dziada ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MangoZjem: LOOOOL XDDDD aż mi bigos wystygł. Za wszelakim przeproszeniem, ale aż cieknie #!$%@?, albo bajtem... nie zaglądam nikomu do sypialni, ale każde praktyki z grupowym seksem, trójkątami, wymianami partnerami, będą w moich oczach oznakami #!$%@?
  • Odpowiedz
@MangoZjem w sumie do tej pory jako tako wierzyłem w te historie ale dziś detektor zarzutek wyje jak opętany. Sex na pierwszym spotkaniu to jeszcze nic wielkiego i dziś zdarza się wcale nie tak rzadko, ale trójkąty? No bez przesady :-D

Chyba że to tylko relacja fwb, gdzie nie liczy się nic innego :-P
  • Odpowiedz
Jeszcze cos tlumaczyl, ze nie musi byc anala bo moze byc uklad oral + klasycznie ale to juz moge sobie wybrac a on sie dostosuje


@MangoZjem: ooo #!$%@?, ludzki pan, szarmancki mężczyzna.
  • Odpowiedz
@MangoZjem fmf w teorii super seks zabawa, ale gdyby przyszło co do czego chyba bym nie był w stanie tego zrobić, zwyczajnie z szacunku do własnej kobiety. Chyba, że ona by tego bardzo chciała, ale nadal dziwnie by mi było.

  • Odpowiedz