Wpis z mikrobloga

Przeczytałem Wiedźmina (bez Sezonu Burz) i jestem mocno rozczarowany. Gdzieś od 5 tomu (Chrzestu Ognia) dopadło mnie zmęczenie materiału, po części też dlatego, że i jakość moim zdaniem spadła. Autor zaczął nadużywać przeskoków czasowych, stosował opowiadania w opowiadaniu (raz Ciri opowiadała pustelnikowi, raz Jarre pisał, raz był jakiś bajarz, innym razem jakieś miłośniczki legend, itd.), zaczęły się też denerwujące powtórzenia (szczególnie rażące gdy po raz n-ty pisał o tym, że w chatce na odludziu byli pustelnik i Ciri), za dużo też było Ciri i Yennefer, a za mało innych postaci.




tl;dr
Gry są lepsze. Co prawda na pewnym etapie książki bardzo mnie wciągnęły, ale koniec końców pozostał niesmak.

#ksiazki #literatura #fantastyka #wiedzmin #wiedzmin3
  • 1509
@Mirrak
Masz na nockę XD do następnego (być może jutro choć nie wiem czy w ogóle bd na necie)
Ps. Tak w ogóle to sorki jeżeli cię jakoś uraziłem. (ale obyś na przyszłość nie używał języka z rynsztoka)
@Kefas_1996:

Odpowiesz mi na moje pytania czy uciekasz z dyskusji jak ostatni tchórz? Nie potrafiący tego zrobić xd

Źle odrobiłeś swoją pracę domową. Jeszcze raz, odpowiedz na pytania i wskaż źródła naukowe. Peer review pamiętaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie
@Kefas_1996: Wiem a ty nadal nie odpowiedzialeś na moje pytania z uwzględnieniem źródeł naukowych tylko w kółko powtarzasz bełkot xd

Odpowiesz mi na moje pytania czy uciekasz z dyskusji jak ostatni tchórz? Nie potrafiący tego zrobić xd

Źle odrobiłeś swoją pracę domową. Jeszcze raz, odpowiedz na pytania i wskaż źródła naukowe. Peer review pamiętaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji
Wykazałem że to co mówię jest prawdą i oparte jest na obecnej nauce jaką jest biologia. Nie potrafisz tego podważyć.


@Kefas_1996:

Kłamstwo nie wykazałeś nigdzie, że to co mówisz to prawda xd.
Nie przedstawiłeś żadnych dowodów naukowych na to że nie ma orientacji seksualnej np xd
Źle odrobiłeś swoją pracę domową. Jeszcze raz, odpowiedz na pytania i


@Kefas_1996:

Najpierw odpowiedz na moje pytania z uwzględnieniem źródeł naukowych xd

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie grzeszysz,

Z całym szacunkiem, nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

3. ,,Rozładowanie napięcia społecznego w grupie" (lol) nie jest
@Kefas_1996:

Znowu nie odpowiedziales na moje pytania:

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie grzeszysz,

Z całym szacunkiem, nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

3. ,,Rozładowanie napięcia społecznego w grupie" (lol) nie jest CELEM stosunku płciowego ale celem konkretnej jednostki (człowiek). Natomiast zastosowaniem stosunku płciowego jest rozmnażanie -
@Kefas_1996: Nie prawda nie odpowiedziałeś na moje pytania i nie przedstawiłeś naukowych dowodów na swoje wypociny, co najwyżej na to co mi fałszywie zarzucasz że temu przeczyłem xd.
@Kefas_1996:

Nie no ja nie mam obowiązku ci odpowiadać dopóki nie podasz naukowych dowodów na swoje nie naukowe wypociny xd

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie grzeszysz,

Z całym szacunkiem, nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

3. ,,Rozładowanie napięcia społecznego w grupie" (lol) nie jest CELEM stosunku
@Mirrak

Kłamstwo nie wykazałeś nigdzie, że to co mówisz to prawda xd.

Wskaż w którym miejscu

Nie przedstawiłeś żadnych dowodów naukowych na to że nie ma orientacji seksualnej np xd

Wykazujesz niskim poziomem czytania ze zrozumieniem. Napisałem "orientacja seksualna" to fałszywe pojęcie. Nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna w rzeczywistości w znaczeniu jakie zostało ci ono wpojone.
Jest ściśle mówiąc pociąg seksualny na poziomie tego co rozumiesz jako heteroseksualizm, homoseksualizm itd.
@Mirrak
Biologia wyraźnie mówi w jakim podstawowym celu istnieje kopulacja.
1 https:/ /pl.wikipedia.org/wiki/Kopula cja#cit eref-EB1-0
Są tam przypisy - książki opierają się na tezach naukowych powszechnie znanych we współczesnym świecie.
Wykazywałem wyżej że mówię prawdę. Nie potrafisz tego obalić.

Peter J Chenoweth; Steven Lorton (30 April 2014). Animal Andrology: Theories and Applications
Możesz na przykład to poczytać jak masz czas. Chyba tam jest jak dobrze pamiętam przekazana wiedza na temat
@Kefas_1996:
Nie no ja nie mam obowiązku ci odpowiadać dopóki nie podasz naukowych dowodów na swoje nie naukowe wypociny xd

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie grzeszysz,

Z całym szacunkiem, nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

3. ,,Rozładowanie napięcia społecznego w grupie" (lol) nie jest CELEM stosunku
@Kefas_1996: Nie no ja nie mam obowiązku ci odpowiadać dopóki nie podasz naukowych dowodów na swoje nie naukowe wypociny xd

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie grzeszysz,

Z całym szacunkiem, nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

3. ,,Rozładowanie napięcia społecznego w grupie" (lol) nie jest CELEM stosunku
@Mirrak

Nie no ja nie mam obowiązku ci odpowiadać dopóki nie podasz naukowych dowodów na swoje nie naukowe wypociny xd

1. Masz obowiązek ponieważ pytania i twierdzenia pojawiały się na przemian. Jednym z twoich twierdzeń jest to, że mi nie pasowałaby praca z obcokrajowcami. Daj mi dowód na to, że nie pasowałoby mi to. Tego typu stwierdzeń jest więcej co jest napisane w komentarzach.
2.Błąd logiczny humor or ridicule.

@Mirrak

Kłamstwo nie
@Mirrak:
Nie podejmiesz polemiki. Oczywiście spodziewałem się tego.
Biologia wyraźnie mówi w jakim podstawowym celu istnieje kopulacja.
1 https:/ /pl.w ikipedia.org/ wiki/Kopula cja#cit eref-EB1-0
Są tam przypisy - książki opierają się na tezach naukowych powszechnie znanych we współczesnym świecie.
Wykazywałem wyżej że mówię prawdę. Nie potrafisz tego obalić.

Peter J Chenoweth; Steven Lorton (30 April 2014). Animal Andrology: Theories and Applications
Możesz na przykład to poczytać jak masz czas.
@Kefas_1996: Nie no ja nie mam obowiązku ci odpowiadać dopóki nie podasz naukowych dowodów na swoje nie naukowe wypociny xd

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie grzeszysz,

Z całym szacunkiem, nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

3. ,,Rozładowanie napięcia społecznego w grupie" (lol) nie jest CELEM stosunku
@Kefas_1996: Nie no ja nie mam obowiązku ci odpowiadać dopóki nie podasz naukowych dowodów na swoje nie naukowe wypociny xd

1. ,,Kłamstwo - z biologicznego punktu widzenia celem kopulacji jest rozmnażanie,,

Kłamstwo, nie masz żadnych naukowych dowodów na poparcie swoich słów.

2. ,Z całym szacunkiem, ale inteligencją nie grzeszysz,

Z całym szacunkiem, nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

3. ,,Rozładowanie napięcia społecznego w grupie" (lol) nie jest CELEM stosunku
@Mirrak
Brak odwagi polemiki z powyższymi, argumentów i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem spowodowało że już nic więcej konkretnego nie napiszesz. Spodziewałem się tego.

Nie no ja nie mam obowiązku ci odpowiadać dopóki nie podasz naukowych dowodów na swoje nie naukowe wypociny xd

1. Masz obowiązek ponieważ pytania i twierdzenia pojawiały się na przemian. Jednym z twoich twierdzeń jest to, że mi nie pasowałaby praca z obcokrajowcami. Daj mi dowód na to, że
@Mirrak

Tak, udowodnij to i przedstaw naukowe dowody na swoje słowa. Czekam ;)

1. Naukowe badania tyczą się jedynie rzeczy możliwych do udowodnienia empirią - poprzez doświadczenie - w jaki sposób mam dowodzić np. że głód jest po to abyś zaczął karmić swój organizm? To jest wiedza naukowa nie wymagająca empirii - no naprawdę czekam aż załapiesz.
Nie odpoweidziałeś mi na pytanie:
Co ci się chce wtedy - plewić ogródek? Wskaż mi