Wpis z mikrobloga

#orange @orange_polska: posysacie! Przedłużyłem umowę na tv u Was rezygnując z dodatkowych pakietów i chcąc płacić 99pln miesięcznie. Dzisiaj po przebudzeniu sprawdzam maila, a tam taka faktura. Na infolinii sie dowiaduje nagle, ze miałem złożyć oficjalna pisemna rezygnacje u Was w salonie. Jak to jest, ze zeby zawrzeć umowę, wystarczy zadzwonić, ale zeby z czegoś zrezygnować mam jak debil po mieście latać? W dodatku nie informujecie o czymś takim odpowiednio czyli wprowadzacie klienta w błąd, zeby moc mu przywalić stówkę czy dwie do rachunku. Jak dla mnie #oszukujo i #naciagajo
stern24 - #orange @orange_polska: posysacie! Przedłużyłem umowę na tv u Was rezygnują...

źródło: comment_wUyD4JyEfwsIYebHbTolElDZqZKRtzba.jpg

Pobierz
  • 96
Jak to jest, ze zeby zawrzeć umowę, wystarczy zadzwonić, ale zeby z czegoś zrezygnować mam jak debil po mieście latać?


@stern24: XXI wiek, 2017 rok, na świecie są wciąż ludzie, którzy tego nie rozumieją. Nikt nie wyśle ci wypowiedzenia umowy kurierem, bo to nieopłacalne dla firmy. Myślałem, że każdy to wie, bardzo się myliłem.
@stern24: jeśli masz zapisana rozmowę tzn dzień i mniej więcej godzina w której mówisz ze rezygnujesz z pakietów to powinni ci wyłączyć. Jak nie sprawa do sądu i wygrana pewna.
@stern24: Wyobraź sobie, że masz firme. Takie mega korpo w ogole szekle sypio się z nieba, dziwki, koks i te sprawy. Miliony klientów, punkty, pracownicy, regulaminy, najlepsi prawnicy z wypok pe el. I co? Rozumiem, że klient nasz Pan? Wszystko pod klienta? Nie #!$%@?, właśnie, że nie. Wszystko tak by zostawić klienta przy sobie. Dostałeś fakture? O brawo, zapłaciłeś za kolejny miesiąc bo nie dopatrzyłeś się, że trzeba wypowiedzieć umowę osobiście?
kolego @mozliwe: studiujesz i wydaje Ci się, że wszystkie rozumy pozjadałeś i masz prawo do obrażania innych przez internet. Strasznie mnie wkurzają takie twory społeczne.
Mam świadomość jak działa świat, mam świadomość jak działają takie corpo i mam dość doświadczenia życiowego, żeby nie być załamanym jak kolejny raz w życiu moje oczekiwania rozminą się z rzeczywistością z powodu czyjejś zachłanności. Co nie zmienia tego, że mam również prawo bóldupić ile głowa
@stern24: ja nie wiem z kim w tym Orange gadałeś. Ja mam swoją opiekunkę i wszystko przez nią załatwiam, nawet nie pamiętam kiedy byłem ostatni raz byłem w salonie.