Wpis z mikrobloga

#orange @orange_polska: posysacie! Przedłużyłem umowę na tv u Was rezygnując z dodatkowych pakietów i chcąc płacić 99pln miesięcznie. Dzisiaj po przebudzeniu sprawdzam maila, a tam taka faktura. Na infolinii sie dowiaduje nagle, ze miałem złożyć oficjalna pisemna rezygnacje u Was w salonie. Jak to jest, ze zeby zawrzeć umowę, wystarczy zadzwonić, ale zeby z czegoś zrezygnować mam jak debil po mieście latać? W dodatku nie informujecie o czymś takim odpowiednio czyli wprowadzacie klienta w błąd, zeby moc mu przywalić stówkę czy dwie do rachunku. Jak dla mnie #oszukujo i #naciagajo
stern24 - #orange @orange_polska: posysacie! Przedłużyłem umowę na tv u Was rezygnują...

źródło: comment_wUyD4JyEfwsIYebHbTolElDZqZKRtzba.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest, ze zeby zawrzeć umowę, wystarczy zadzwonić, ale zeby z czegoś zrezygnować mam jak debil po mieście latać


@stern24 przecież tak jest u każdego, plus, play, tmobile czy nawet głupi nc+. Taki idiotyczny #!$%@?ący proces. Powinna wystarczyć sama rozmowa tel z konsultantem, oczywiście po weryfikacji
  • Odpowiedz
@stern24: xDDD zrobiłeś mi dzien xD jak można być aż tak głupim. To przecież logiczne, ze każda sieć, firma, #!$%@? wie co sam dopisz chce zatrzymać klienta? Co dziwnego w rezygnacji poprzez wypowiedzenie umowy? Serio jesteś az tak głupi czy chciałeś sobie pocinas po Orange niczym po TVN i zgarnąć 2 plusy od gimbazy?
  • Odpowiedz
@stern24: zeby zawrzec umowe wystarczy zadzownic, bo potem firma wysyla kurierem umowe i mozesz z nim ja podpisac, za to firma nie bedzie oplacac kuriera w momencie gdy ktos rezygnuje z ich uslug

jak dla mnie to logiczne
  • Odpowiedz
@stern24: to jest nieprawdopodobne, mamy 2017 rok, a niektórzy jeszcze nie wiedzą, że z usług telekomunikacyjnych trzeba rezygnować na piśmie xD protip: nie musisz iść do salonu wystarczy skan, zdjecie dobrej jakości dokumentu z twoim podpisem
  • Odpowiedz
Jak to jest, ze zeby zawrzeć umowę, wystarczy zadzwonić, ale zeby z czegoś zrezygnować mam jak debil po mieście latać?


@stern24: XXI wiek, 2017 rok, na świecie są wciąż ludzie, którzy tego nie rozumieją. Nikt nie wyśle ci wypowiedzenia umowy kurierem, bo to nieopłacalne dla firmy. Myślałem, że każdy to wie, bardzo się myliłem.
  • Odpowiedz
@stern24: jeśli masz zapisana rozmowę tzn dzień i mniej więcej godzina w której mówisz ze rezygnujesz z pakietów to powinni ci wyłączyć. Jak nie sprawa do sądu i wygrana pewna.
  • Odpowiedz
@stern24: Wyobraź sobie, że masz firme. Takie mega korpo w ogole szekle sypio się z nieba, dziwki, koks i te sprawy. Miliony klientów, punkty, pracownicy, regulaminy, najlepsi prawnicy z wypok pe el. I co? Rozumiem, że klient nasz Pan? Wszystko pod klienta? Nie #!$%@?, właśnie, że nie. Wszystko tak by zostawić klienta przy sobie. Dostałeś fakture? O brawo, zapłaciłeś za kolejny miesiąc bo nie dopatrzyłeś się, że trzeba wypowiedzieć umowę osobiście? Ooo jak Orange jest przykro, ale wiesz, że Ty już do nich zapewne nie wrócisz, ja to wiem, oni to wiedzą, Twoja sąsiadka to wie, Twój portfel wie, że jest lżejszy o XX, Orange wie, że ma więcej hajsu. Tak to działa :) może teraz uda Ci się to zrozumieć.

WSZYSTKO BY ZŁAPAĆ KLIENTA
WSZYSTKO BY GO NIE STRACIĆ/ZATRZYMAĆ CHOĆBY NA MIESIĄC
WSZYSTKO BY
  • Odpowiedz
kolego @mozliwe: studiujesz i wydaje Ci się, że wszystkie rozumy pozjadałeś i masz prawo do obrażania innych przez internet. Strasznie mnie wkurzają takie twory społeczne.
Mam świadomość jak działa świat, mam świadomość jak działają takie corpo i mam dość doświadczenia życiowego, żeby nie być załamanym jak kolejny raz w życiu moje oczekiwania rozminą się z rzeczywistością z powodu czyjejś zachłanności. Co nie zmienia tego, że mam również prawo bóldupić ile
  • Odpowiedz
@stern24: A co mają studia do tego XD ja tylko wiem jak działą takie sieci, sam w jednej pracowałem, ludzie. Jak można wylać żal, że nie zna się regulaminu bo w regulaminie jak ktoś wspomniał jest wzmianka o wypowiedzeniu pisemnym.
  • Odpowiedz
@stern24: ja nie wiem z kim w tym Orange gadałeś. Ja mam swoją opiekunkę i wszystko przez nią załatwiam, nawet nie pamiętam kiedy byłem ostatni raz byłem w salonie.
  • Odpowiedz