Wpis z mikrobloga

#orange @orange_polska: posysacie! Przedłużyłem umowę na tv u Was rezygnując z dodatkowych pakietów i chcąc płacić 99pln miesięcznie. Dzisiaj po przebudzeniu sprawdzam maila, a tam taka faktura. Na infolinii sie dowiaduje nagle, ze miałem złożyć oficjalna pisemna rezygnacje u Was w salonie. Jak to jest, ze zeby zawrzeć umowę, wystarczy zadzwonić, ale zeby z czegoś zrezygnować mam jak debil po mieście latać? W dodatku nie informujecie o czymś takim odpowiednio czyli wprowadzacie klienta w błąd, zeby moc mu przywalić stówkę czy dwie do rachunku. Jak dla mnie #oszukujo i #naciagajo
Pobierz stern24 - #orange @orange_polska: posysacie! Przedłużyłem umowę na tv u Was rezygnują...
źródło: comment_wUyD4JyEfwsIYebHbTolElDZqZKRtzba.jpg
  • 96
@stern24 #!$%@? doladowuje za 35 zl, ake stary pakiet mam jeszcze aktywny (za 35 internet rozmowy i smsy na miesiąc). No ale chce sobie kupić pakiet od razu, żeby nie zapomnieć, ale oczywiście się nie da :) no i np. Przy słuchaniu muzyki z youtube, jak nie wyczujesz momentu to 2 minuty i mam po kasie.
@Najkon: bo tak im napisalem na maila. Wyslalem dziesiatki stron dlaczego wina lezy po ich stronie. I jak mowilem, place im 50% i ani zlotowki wiecej, po czym np. Na nastepny miesiac czy dwa wysylaja rachunek na 18zl. I tak ta karuzela #!$%@? sie kreci.
Zobacz link ktory podalem w tamtym komentarzu.
@Madin5: no dobra, ale oni sie zgodzili na to ile im placisz? jak nie to nic cie nie obroni, twoje stanowisko że "place wam tyle i mam to gdzies" oni tez maja gdzieś xD
@Najkon: place za usuluge, ktorej nie dostaje takiej jak powinna byc. wiec im napisalem, ze albo im bede co miesiac placil polowe, albo maja #!$%@? w podskokach, bo mam dziesiatki stron testow ze to oni daja dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) na to nic nie odpisuja, tylko tak jak widziales moze w tamtym wpisie anuluja mi wszystkie niedoplaty. Jak sie nie zgadzaja na taki uklad, no to
@Madin5 To masz coś nie tak. Prócz normalnego użytkowania to gram również dużo w wota i serio nigdy problemów. Jedyny jaki mam to z kartą sieciową zewnętrzną. Ale sam funbox działa sprawnie i nie gubię nic jak Ty :)
Miałem obawy ale działa. Poza tym rabat 100% na abo wpadł więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stern24: dziena mordo. Zaraz mi sie umowa konczy i suczynsyny juz dzwonia i namawiaja by przedluzac. Wniosek jest jeden - przesiadka, tylko jeszcze nie wiem do jakiej sieci.

Mircy moze polecicie cos godnego uwagi?
@Invisible22 a gdzie ja piszę o jakichś drukach do wypowiedzenia umowy? Koleś w punkcie nie chciał routera przyjąć, bo nie miał na to procedury, taki tam burdel panuje, telekomuna pod przykrywką ladnego loga
@UnitrA O tu
"Szef: ok, składam rezygnację z terminem 31.12 i oddaję router.
O: nie przyjmiemy, bo nie mamy druków na przyjęcie(xd).technik się zgłosi i odłączy na koniec umowy i zabierze router."
Zabrzmiało to tak jakby ktoś chciał gotowy druk.

@anallizator Nie narzekam :) Aktualnie płacę 89zl za internet plus 2 telefony na które mam rabat 100%. Jak skończy się umowa na internet to zrobią wiele dla mnie aby nie poszedł :)
@Invisible22: miałem na myśli druk do przyjęcia routera, on po prostu odmówił przyjęcia sprzętu, stanowiącego własność Orange, bo nie wiedział, co ma dalej z tym zrobić, dzwonił gdzieś na jakieś infolinie, ale nikt nic nie wiedział, bo to taka wyjątkowa sytuacja była, że ktoś rezygnuje z ich usług xD