Wpis z mikrobloga

i stara się nie #!$%@?ć pod oknami jak debile.. :)


@gerard-kowalski: myślę że ten też się starał. On tylko ruszył. Po prostu miał #!$%@? głośnego gruchota który pewnie nie powinien być w ogóle dopuszczony do ruchu
@iedrzei: M4 jest :) Jest cicha jeśli nie #!$%@?. Jak jadę wieczorem miastem to staram się trzymać możliwie niskie obroty i dodawać łagodnie gazu, żeby nie ryczała... Jak trzeba mocy to wtedy możesz zapytać @Stitch jak brzmi :)
@peetee: a powiem Ci, ze szkoda strzepic ryja. ile razy sam #!$%@? kumpli zeby przytkali wydechy, bo sie jechac za nie da. ale nie, musi slyszec pol dzielnicy.
Zeby nie byc hipokryta sam mam przelot. @gerard-kowalski tez. tylko, ze nasze przeloty jak im nie odkrecasz to jestes w stanie podjechac do domu tak, ze psa nie obudzisz.
@peetee: Ale czego się spodziewasz jak przychodzisz do tagu z tematem, który przewija się średnio raz dziennie. Dzisiaj nawet wyrobiłeś ponad normę, bo jeden taki post poleciał w gorące. Takie teksty #!$%@?ą podwójnie, bo ludzie którzy tu są po prostu nie są ich targetem. Chcesz się przekonać, to przyjedź na motomirko. Też dostałbyś cholery po 10 razie bycia opluwanym za to co robi jakiś przychlast którego nawet nie znasz. Teraz rozumiesz
Czyli co xD generalnie podjechał jakiś baran na swoim klekocie, obudził pół osiedla ale to ja jestem zazdrośnik, piwniczak i we mnie leży problem a nie w nim xD


@peetee: nie, jesteś normalny, ale z drugiej strony jesteś dupa i piwniczak bo srasz nam tu takim gównem na tagu, tak głośne wydechy są #!$%@?, zgadza się, tak ucinamy jaja i TAK #!$%@? NAS TO OBCHODZI że ktoś ci popierdział w nocy
@peetee ja się z tobą zgodzę i nie :), jestem za, a nawet przeciw, są pajace i są ludzie, tych spod znaku "pajac" raczej się nie lubi, nie kojarz ludzi "motocykle" z tymi "pajac", można mieć głośny wydech i dawać nim frajdę gawiedzi, niestety w złych rękach to nawet papierowym talerzykiem krzywdę zrobisz. Dobrze zrobiony wydech w dobrych rękach to niebo dla ucha. Podejrzewam jednak że sąsiad z oryginalnym wydechem w lambo
@Stitch sam lubię fajnego wydechu posłuchać, ale jak raz jeden typ celowo przygazował pod wiaduktem, to przez kilkadziesiąt sekund gorzej słyszałem, taki to był niesamowity huk (akurat szedłem do pracy). Ja to pół biedy, gorzej małe dziecko, co szło drugą stroną bliżej typa. Ziarnko do ziarnka i zbierze się permanentne uszkodzenie słuchu. Niestety coś o tym wiem.
Za to od takich wpisów, jak OP, można dostać niejednej ciężkiej choroby, sam nie wiem,
@peetee: Kto nie siedział na motocyklu nigdy nie zrozumie dlaczego motocykliści odkręcają w miejscach o dobrej akustyce. Poniekąd rozumiem Twój punkt widzenia ale jako mężczyzna uwielbiam silniki i ich dźwięk. Nawet o północy;-)
@peetee sluchaj tak jak u mnie w rodzinie moto od lat, tak jak ostatnio siedzieliśmy przy obiedzie na dworzu i jeździł typ jakims enduro w tą i z powrotem osiedlowa droga z wyjęta wkładka do tłumika to chcialem osobiscie tam wyjsc i go #!$%@? z tego moto ( ͡° ͜ʖ ͡°)