Wpis z mikrobloga

Widzieliście już relację z wczorajszego Marszu Równości w Gdańsku - licznego, różnorodnego i pokojowego.

Teraz spójrzcie na kontrmanifestantów. Osoby wykrzykujące np. "Wielka Polska Katolicka". Wydawałoby się, że w kraju, który padł ofiarą nazizmu, nie powinny padać hasła typu "do gazu", a jednak nie mówimy już o trolach z Fejsa, o których często słyszymy, żeby się nimi nie przejmować. Te same środowiska później najgłośniej się oburzają na "Polskie obozy koncentracyjne".
Niestety to nie jedyna wczorajsza kompromitacja katolickich radykałów. W Teatrze Powszechnym poparzyli jakąś substancją pracownicę baru. To są metody terrorystów, a obozy dla gejów są dzisiaj w Czeczenii. Wciąż, nie daje im to nic do myślenia.

Mirki i Mirabelki!
Już w przyszłym tygodniu, 3 czerwca, odbędzie się największy marsz, czyli Parada Równości w Warszawie.
Profesor Vetulani mówił, że Parada niesie wolność Europie i Polsce.
Zapraszam.
Wciąż trwa zbiórka funduszy.

#teczoweodrodzeniepolski

falszywyprostypasek - Widzieliście już relację z wczorajszego Marszu Równości w Gdańs...

źródło: comment_QOfyqrOgM5dvB2inILEP5eoySzgjLxVn.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
Czy spojrzysz na ludzi z wpisu czy spojrzysz na antifę, jedna i ta sama hołota.


@Kryspin013: Nie. Nigdy nie widziałam ani nie słyszałam u antyfaszysty hasła "nacjonaliści do gazu".
  • Odpowiedz
@Andreth: Nie broń Antify, bo nie robisz nikomu przysługi. Nieodcinanie się od takich bandyckich grup to największy błąd, jaki popełniają środowiska lewicowe. Antifa to taka sama hołota jak nacjozjeby i tak samo jak normalni katolicy nie powinni bronić nazioli z ONR, tak samo normalni lewicowcy nie powinni bronić tych zwierząt.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @Salieri_: Mogę pisać jedynie o własnych doświadczeniach z Antifą, a te są bardzo pozytywne. Nie, ludzie których poznałam w niczym nie zasługują na wyzywanie ich od 'zwierząt' i 'bandyckich grup'. W d... mam 'robienie komuś przysługi', najlepszą przysługą dla spoleczeństwa jest mówienie prawdy.
  • Odpowiedz
@Andreth: A ja miałem znajomych z MW i moje doświadczenia z nimi też były pozytywne, bo byłem po ich stronie. Dla swoich każdy jest spoko. Prawda natomiast jest właśnie taka, że w stosunku do tej drugiej strony, jedni i drudzy to są takie same zwierzęta. Widziałem nacjoli #!$%@?ących kamieniami w paradę równości i widziałem antifę #!$%@?ącą kamieniami w uczestników marszu niepodległości, wystarczy wyjąć głowę z dupy.
  • Odpowiedz
@Slowbro pierwsze co pomyślałem

Ale swoją drogą trzeba mieć zdrowo #!$%@? żeby sobie na koszulce rysować znak dwóch kopulujących typów jak ci to przeszkadza. Tak jakbym sobie koszulkę założył z czymś co mnie obrzydza
  • Odpowiedz
Mogę pisać jedynie o własnych doświadczeniach z Antifą, a te są bardzo pozytywne. Nie, ludzie których poznałam w niczym nie zasługują na wyzywanie ich od 'zwierząt' i 'bandyckich grup'. W d... mam 'robienie komuś przysługi', najlepszą przysługą dla spoleczeństwa jest mówienie prawdy.


@Andreth: Ogólnie w tym całym #!$%@? prawicowo-nacjonalistycznym i antyhomo staje po stronie ludzi wierzących w równość, tolerancję itp. Chyba każdy kto posiada więcej niż dwa zwoje mózgowe zgodzi
  • Odpowiedz
Skoro życzą komukolwiek śmierci, to mało wspólnego mają z katolicyzmem.

@lordgrievous: No tak, przecież żaden katolik nigdy nikogo nie skrzywdził.

Rozumiem, że zamachów też nie utożsamiasz z islamem, bo większość muzułmanów mówi, że to nie prawdziwy islam?
  • Odpowiedz
@Andreth: Krytykujesz ONR, organizacje skrajnie prawicową a zarazem sympatyzujesz z Antifą, organizacją lewicowych ekstremistów. To właśnie pokazuje, że jesteś tyle samo warta co ludzie których tak nie lubisz.
  • Odpowiedz
@Andreth

Zaczynam rozumieć, co czują, jak oglądaja w telewizji kolejne #!$%@? mordujące ludzi z imieniem Allaha na ustach.

Chyba nie do końca rozumieć. No chyba, że widząc co robią nasi katole rodzi się w tobie poczucie sprawiedliwości i tego, że robią słusznie. Większość muzułmanów popiera kamienowanie gejów i apostatów. Koran każe tak z nimi postępować. Prorok w ten sposób postępował.

Więc z całym moim hejtem do katoli i kościoła nie porównuj
  • Odpowiedz
@Andreth

Nie. Nigdy nie widziałam ani nie słyszałam u antyfaszysty hasła "nacjonaliści do gazu".

Hasła hasłami, są ważne, ale jednak czynna napaść jest gorsza od manifestowania swojej agresji tylko werbalnie. A atakującą fizycznie antife podejrzewam, że kiedyś widziałaś. To to samo.
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek: Żeby was nie lubić za nachalną propagandę zboczeń nie trzeba być katolem tylko normalnym człowiekiem, który ma dzieci i nie chce widzieć was zboczeńców na ulicach idąc z ośmiolatkiem. Stanowicie ok 2% społeczeństwa a chcecie przywilejów jakich nikt nie ma.Co robicie w domu - wasz sprawa ale publicznie powinno to być zakazane jak picie alkoholu.Wypad oszołomy
  • Odpowiedz