Wpis z mikrobloga

Zależy co byś chciał robić, jeśli interesuje ci praca na produkcji to faktycznie znajdziesz ją dość szybko lub jak jesteś np. jakimś operatorem cnc który ogarnia to co robi to też robote znajdziesz. Ale jeśli zamarzy ci się być od razu jakimś kierownikiem to niestety z taka praca lipa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@heherbata: Tutaj dużo gownopracy bo pełno fabryk i sklepów. Ale place na niskim poziomie. Dla inżynierów tez jest dość sporo pracy, ale mam porównanie ze Śląskiem i tam zarabia się dużo lepiej. Zależy na czym ci zależy i na czym się znasz
  • Odpowiedz
@romeroo: Jeśli jest dużo pracy na produkcji to dobrze. Aktualnie pracuje w Kontroli Jakości i może bym się załapał do jakiegoś zakładu, doświadczenie jakieś jest
@kornowski: Pracuje aktualnie jako Technik Kontroli Jakości, a kierunek jaki skończyłem pozwala mi również na prace w biurze projektowym. Macie jakieś korporacje w BB?
  • Odpowiedz
@heherbata: mój różowy pracuje w kontroli jakości w TI Poland w BB i nie narzeka więc tam spróbuj wysłać CV, kilka osob im z Bielska odejdzie bo w tym roku startuje nowa hala w Żywcu i będą przenosić pracowników. A możesz powiedzieć jeśli to nie tajemnica jaki dokładnie kierunek skończyłeś?
  • Odpowiedz
@heherbata Ja polecam na razie omijać GE Power Controls, dopóki nie okaże się kto będzie nowym właścicielem i najlepiej aż do czasu jak już się całkiem nazwy pozmieniają i zakończy się cały proces sprzedaży bo na razie dzieją się tam niestworzone rzeczy. Na ich ogłoszenia pewnie się natkniesz, bo na takie stanowiska jak mistrz produkcji, inżynier jakości, procesu, biorą teraz każdego.
Edit: A masz już wybrana dzielnice gdzie zamieszkacie?
  • Odpowiedz
@heherbata: Jeśli chodzi o pracę w BB to jest tego od zawalenia, na produkcji do strzału, na magazynie tym bardziej. Na magazyn jak idziesz to ty dyktujesz warunki (oczywiście w granicach rozsądku). Jeśli chodzi o specjalistów też jest sporo pracy.
  • Odpowiedz
BB z Krakowa


@heherbata: #!$%@?ło was? xD Tylko Katowice, ewentualnie zostańcie w Krakowie. Ja się do BB Przeprowadziłem i myślałem jakiś czas temu o ucieczce własnie do Krakowa. Teraz zmieniam pracę, jak nie będzie tego, co oczekuje, to sam będe kombinował, żeby się z BB wynieść.
  • Odpowiedz